امروز چهارشنبه ,۵ آذر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۴
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۷۳۴۶
گزارشگر : ۲۷
مدیر کل کمیته امداد فارس خبر داد

بهره مندی 2606 خانواده مددجویان از تخفیف هزینه انشعابات

(سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۰۴

2606 خانواده از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان فارس طی 5 ماهه امسال از مزایای تخفیف هزینه انشعابات، پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری با اعتبار 3 میلیارد و 265 میلیون ریال بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد بذرافشان ، مدیر کل کمیته امداد فارس با اعلام اینکه در 5 ماهه امسال 2606 فقره تخفیف هزینه انشعابات با هزینه 3 میلیارد و 265 میلیون ریال به مددجویان تحت حمایت این نهاد واگذارشده است، گفت: مددجویان علاوه بر دریافت تخفیف هزینه انشعابات، از تخفیف هزینه گواهی پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری نیز بهره مند می شوندکه در مدت مذکور 231 پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری با هزینه 415 میلیون و 800 هزار ریال صادر شده است.
بذرافشان در ادامه یادآور شد: این خدمات در شش سرفصل انشعابات آب، فاضلاب، برق، گاز و گواهی تخفیف هزینه پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری با همکاری دستگاه‌های خدمات رسان و در نظر گرفتن تخفیف به مددجویان ارائه می شود.
مدیر کل کمیته امداد فارس در پایان اضافه کرد: در 5 ماهه امسال 850 فقره انشعاب برق، 645 فقره انشعاب آب و 135 فقره انشعاب فاضلاب و 745 فقره انشعاب گاز به مددجویان تحت حمایت استان فارس واگذارشده است.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید