امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۵:۳۵
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۷۳۳۹
گزارشگر : ۱۰۰

مهارت آموزی مهم ترین مقوله ای است که باعث تسهیل در توانمندسازی مددجویان می شود

(دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹) ۱۵:۳۵

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام گفت: زمینه سازی برای آموزش و مهارت آموزی مهم ترین مقوله ای است که باعث توانمندسازی قشر مددجویی می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهندس رشیدی در دیدار با مدیرکل کمیته امداد ایلام بیان کرد: مهارت آموزی علاوه بر اینکه باعث ایجاد شغل و کسب درآمد می شود می تواند بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی را نیز برطرف کند.
وی با عنوان اینکه امروزه  فراگیری مهارتهای شغلی یکی از مهمترین زمینه هایی است که در کشورهای مختلف باعث رشد و توسعه صنعتی شده است  تصریح کرد: علاوه بر این جلوگیری از فربه شدن بدنه اداری دولتها یکی دیگه از کارگردهای مهم آموزش های مهارتی است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام با بیان اینکه امروزه مهارت آموزی یکی از پیش زمینه های مهم ورود به عرصه اشتغال است افزود: به لحاظ اهمیت این موضوع درصد زیادی از کارآموزهای مراکز آموزشی فنی و حرفه ای را فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل می دهند.
رشیدی به همکاری و تعامل بسیار نزدیک فنی و حرفه ای با کمیته امداد استان اشاره کرد و گفت: همچنان این آمادگی را داریم که در نقاط گوناگون استان برای مددجویان کمیته امداد دوره های آموزشی برگزار کنیم.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید