امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۷۳۳۶
گزارشگر : ۸۵

توزیع 700 بسته نوشت افزار

(دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹) ۱۵:۰۴

رئیس کمیته امداد سرخس گفت: با همکاری بسیج 700 بسته نوشت افزار و لوازم التحریر تهیه و بین دانش آموزان نیازمند تحت حمایت این اداره همزمان با بازگشایی مدارس توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علیرضا دادمحمدی با اعلام اینکه اکنون این اداره از ۴۰۲۵ خانوار با حدود ۱۳ هزار نفر حمایت های مالی و معنوی دارد، افزود: کمیته امداد سرخس 730 دانش آموز و 52 دانشجوی مشغول به تحصیل در تمامی پایه های تحصیلی را تحت حمایت دارد.
وی از همکاری بسیج  با کمیته امداد تشکر کرد و اظهار کرد:  700 بسته نوشت افزار با ارزش هر بسته 200 هزار تومان اهدا شد و به مابقی دانش آموزان در روزهای آینده بسته لوازم التحریر تحویل می شود.
دادمحمدی فراهم کردن بستر تحصیل در فضای مجازی را مرحله بعدی فعالیت کمیته امداد در بخش دانش آموزی عنوان کرد و ادامه داد: باتوجه به مجازی شدن آموزش های سال تحصیلی، مهمترین دغدغه اصلی این اداره فراهم کردن بستر تحصیل در فضای مجازی برای دانش آموزان تحت حمایت است.
شایسته ذکر است: نیکوکاران می توانند کمکهای خودشان را به منظور کمک به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان نیازمند از طریق کد #05110*8877* بنام کمیته امداد سرخس پرداخت نمایند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید