امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۶:۰۲
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۷۳۳۳
گزارشگر : ۷۸

شور عاطفه‌ها در خراسان شمالی تا 11 مهر ماه ادامه دارد/ 9700 بسته  نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود

(دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹) ۱۶:۰۲

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی از آغاز جشن عاطفه های سال تحصیلی 1399-1400 تحت عنوان «شور عاطفه‌ها» با شعار همدل می شویم برای مهربانی در مهر خبر داد و گفت: ۹ هزار و ۷۰۰ بسته نوشت افزار  بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع می شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد در نشست خبری با اصحاب رسانه استان خراسان شمالی با بیان اینکه این بسته های نوشت افزار از سوی ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره)  به دانش آموزان نیازمند استان اهدا شده است،افزود: شور عاطفه های امسال در جهت تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت با اولویت «ملزومات آموزش غیرحضوری» در  استان در حال برگزاری است.
وی  خاطر نشان کرد: شور عاطفه ها امسال در پایگاه های اصلی شهرستان‌ها، دفاتر کمیته امداد، و مراکز نیکوکاری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
وی  با بیان اینکه این شور تا 11 مهر ماه ادامه دارد، اضافه کرد: مردم خیر و نیکوکار استان می‌توانند از طریق سامانه #058*8877* و مراجعه به سایت اینترنتی کمیته امداد و یا شماره کارت 6037997950030610  و یا مراجعه به آدرس www.emdad.ir  به صورت غیر حضوری در این آیین معنوی مشارکت کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی تصریح کرد: با توجه به اینکه مبنای آموزش دانش آموزان غیرحضوری بوده ، استفاده از تبلت و گوشی‌ های هوشمند مورد نیاز دانش آموزان است که در این زمینه خواستار مساعدت خیران هستیم.
وی گفت: هم اکنون  حدود ۲ هزار دانش آموز نیاز به تبلت دارند که برای خرید هر یک دستگاه تبلت حدود 2.5 میلیون تومان نیاز است.
الهی راد با بیان  اینکه برای تهیه بسته کمکی هر دانش آموز نیازمند استان  نیز  100 هزار تومان نیاز است افزود: 13 هزار دانش‌آموز نیازمند تحت حمایت کمیته امداد این استان چشم‌انتظار یاری خیران و نیکوکاران در شور عاطفه‌های امسال هستند.
وی اضافه کرد: از مجموع این دانش آموزان، ۶ هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد این استان قرار دارند و ۷ هزار دانش آموز نیز توسط مراکز نیکوکاری شناسایی شده اند.
 
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید