امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۶:۱۴
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۷۳۳۱
گزارشگر : ۹۹
به میزبانی کمیته امداد استان تهران برگزار می شود:

مرحله کشوری «جشنواره قرآنی باران وحی»

(دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹) ۱۶:۱۴

مرحله کشوری «جشنواره باران وحی » به صورت ویدئو کنفرانس به میزبانی کمیته امداد استان تهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین زمانیان،معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان با اشاره به برگزاری مرحله کشوری « جشنواره قرآنی بران وحی» به میزبانی این نهاد،گفت: افراد راه یافته به مرحله کشوری بخش آوایی در رشته های قرائت  و ترتیل در دو گروه سنی (12 تا 16 سال و بالای 16 سال) از 25 لغایت 27 شهریورماه در دو بخش خواهران و برادران به رقابت می پردازند.
وی افزود: برگزاری این دوره از مسابقات به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا به صورت ویدئو کنفرانس برگزار خواهد شد.
زمانیان با اشاره به اینکه مسابقات قرآنی باران وحی در چهار محور آوایی، معارفی، هنری و ادبی و در ۱۱ رشته با شرایط استاندارد برگزار شده است، یادآور شد:  کمیته امداد استان تهران در بخش آوایی قرائت و ترتیل جشنواره قرآنی باران وحی میزبان شرکت کنندگان است.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران، یادآور شد: 148 نفر به مرحله کشوری در بخش آوایی قرائت و ترتیل این دوره از جشنواره راه یافته اند که 9 نفر از این تعداد مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان تهران هستند.
وی تصریح کرد: با حضور هیأت داوران ویژه برادران و خواهران به صورت مجزا در سالن شورای کمیته امداد استان تهران، 25 شهریورماه با حضور خواهران و 26 و 27 شهریورماه با حضور برادران راه یافته به این دوره از مسابقات قرآنی باران وحی برگزار می شود.
انتهای پیام/
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید