امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۲
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۷۳۲۰
گزارشگر : ۱۰۵

تلاش کمیته امداد مازندران در توانمند سازی زنان مددجو

(دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۱۲

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت:این نهاد برای خودکفایی و توانمند سازی زنان مددجو و ایجاد روحیه امید خودباوری در آنان تلاش می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، سید علی اصغر رضایی طالشی ،معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران به دریافت‌کنندگان تسهیلات اشتغال‌زایی این نهاد اشاره و اظهار داشت: 41 درصدِ اشتغالِ ایجادشده برای مددجویان کمیته امداد، مربوط به زنان مددجو بوده است.


وی افزود: تسهیلات اشتغال طی پنج ماهه امسال به مددجویان در بخش‌های کشاورزی، دامپروری، شیلات، صنایع‌دستی، صنفی و خدمات پرداخت شده است.


معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران بابیان اینکه تسهیلات اشتغال‌زایی این نهاد در قالب پایدارسازی اشتغال پیگیری می‌شود، تصریح کرد: طرح های اشتغال بمنظور پایدارسازی به مدت پنج سال مورد نظارت قرار می گیرند.


رضایی طالشی به راه‌اندازی طرح راهبری شغلی اشاره کرد و گفت: هدف از اجرای این طرح ، کمک و استفاده از کارآفرینان و صاحبان کسب و کار با تجربه با انجام مشاوره ، آموزش، تهیه تجهیزات و مواد اولیه و همچنین فروش و بازاریابی محصولات با هدف ایجاد و درآمد پایدار مشاغل اجرا شده برای مددجویان است .

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید