امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۳۱۲
گزارشگر : ۸۰
طی پنج ماهه سال جاری صورت گرفت؛

ارائه آموزش مهارت های فنی و حرفه ای به 228 مددجو در بخش آبگرم

(یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۵۹

رئیس کمیته امداد آبگرم گفت: طی پنج ماهه نخست سال جاری 228 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در بخش آبگرم از آموزش مهارت های فنی و حرفه ای بهره مند شده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ همت امانی در مراسم اختتامیه کارگاه چرم دوزی در روستای سیراب از توابع بخش آبگرم بیان کرد: اشتغال زایی مهمترین رویکرد خدمت رسانی به مددجویان و محرومان است.

وی ادامه داد: اشتغال به مددجویان کمک می کند تا به توانمندی رسیده و زندگی عزتمندانه ای را برای خود رقم بزنند که چنین رویکردی آغاز محرومیت زدایی پایدر است.

رئیس کمیته امداد آبگرم با اشاره به اختتامیه کارگاه چرم دوزی اضافه کرد: این کارگاه که امروز در روستای "سیراب" به کار خود پایان می دهد یکی از بسترهای ایجاد اشتغال برای نیازمندان است.

وی افزود: این کارگاه با حضور 20 نفر از مددجویان و با اعتباری بالغ بر 20 میلیون تومان به مدت 120 ساعت برگزار شده و کارآموزان پس از شرکت در آزمون و کسب موفقیت، مدرک فنی و حرفه ای دریافت خواهند کرد.

امانی اعلام کرد: طی پنج ماهه نخست سال جاری 228 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در بخش آبگرم از آموزش مهارت های فنی و حرفه ای بهره مند شده اند.

وی تصریح کرد: در این مدت 14 هزار و 238 ساعت برنامه آموزشی با اعتباری بالغ بر 100 میلیون تومان، با محوریت آموزش های مقدماتی، مهارتی و پایدارسازی برگزار شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید