امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۳۱۰
گزارشگر : ۸۰
فرماندار آوج:

اشتغال سیاست اثرگذار کمیته امداد برای فقر زدایی است

(یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۴۱

فرماندار آوج گفت: اشتغال زایی که به ایجاد درآمد پایدار در زندگی مددجویان منجر می شود، سیاست اثرگذار کمیته امداد برای فقرزدایی است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علیرضا علیرضایی در مراسم افتتاح کارگاه چرم دوزی که در روستای ارتش آباد برگزار شد، بیان کرد: اشتغال موضوع مهمی در جامعه است که دولت نیز به این امر مهم توجه جدی دارد.

وی ادامه داد: دولت در عرصه های مختلف، اشتغال زایی را برای جامعه مورد حمایت قرار می دهد تا شاهد رشد اقتصاد کشور در ابعاد مختلف باشیم.

فرماندار آوج اضافه کرد: اشتغال زایی که به ایجاد درآمد پایدار در زندگی مددجویان منجر می شود، سیاست اثرگذار کمیته امداد برای فقرزدایی است.

در ادامه رئیس کمیته امداد آبگرم اظهارکرد: یکی از سیاستهای محوری کمیته امداد توانمند سازی خانواده ها با پرداخت تسهیلات و ایجاد اشتغال است.

همت امانی خاطرنشان کرد: برای تحقق برنامه های اشتغال زایی کمیته امداد امام (ره) پنج مولفه پیگیری می شود که برای این امر مهم شناسایی خانواده ها ، نیاز سنجی ، استعداد یابی ، ارائه آموزش و پرداخت تسهیلات و در نهایت بازاریابی مورد توجه است.

وی تصریح کرد: کارگاه چرم دوزی ارتش آباد با حضور 23 نفر کارآموز با اعتباری بالغ بر 20میلیون تومان و در یک دوره 120ساعته برگزار می شود که در پایان دوره به کارآموزان مدرک فنی و حرفه ای اهداء خواهد شد.

رئیس کمیته امداد آبگرم یادآورشد: کمیته امداد موضوع اشتغال مددجویان را با جدیت پیگری می کند تا بستر توانمندسازی محرومان را فراهم کند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید