امروز پنج شنبه ,۸ آبان ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۷
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۷۳۰۷
گزارشگر : ۱۰۳

روش‌های نوین مشارکت شور عاطفه‌ها اعلام شد

(یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۱۷

همزمان با برگزاری شور عاطفه‌ها، روش‌های نوین مشارکت در این آیین معنوی در آذربایجان‌غربی اعلام شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌‌غربی گفت: همزمان با برگزاری شور عاطفه‌ها، روش‌های نوین مشارکت در این آیین معنوی در آذربایجان‌غربی اعلام شد.

وی تصریح کرد: شماره حساب بانکی جشن نیکوکاری ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه ۸۸۰۳۱۷۷۶۷ و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۲۳۲ برای مشارکت مردم نیکوکار استان آذربایجان غربی در این آیین خداپسندانه اختصاص یافته است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی افزود: مردم خیر و نیکوکار استان می‌توانند از طریق سامانه #1*۸۸۷۷*، تماس با شماره تلفن 04432235000 و مراجعه به سایت اینترنتی کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir  در این آیین معنوی مشارکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: از مردم نوعدوست آذربایجان غربی دعوت می کنم به شکرانه سلامت خود و کمک  به همنوعان نیازمند، در این آیین معنوی شرکت کنند.

سهندی عنوان کرد: بیست و ششمین دوره جشن عاطفه ها در سال جاری تحت عنوان «شور عاطفه‌ها» با شعار "همدل می شویم برای مهربانی در مهر" و باهدف تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت با اولویت «ملزومات آموزش غیرحضوری» در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: شور عاطفه های امسال در 250 پایگاه شامل پایگاه های اصلی و نمادین شهرستان‌ها، دفاتر کمیته امداد، و مراکز نیکوکاری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید