امروز سه شنبه ,۷ بهمن ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۷
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۷۳۰۶
گزارشگر : ۹۵
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه؛

10 هزار شغل در صورت تامین منابع مالی ایجاد می کنیم

(یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۴۷

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه تعهد این نهاد تا پایان سال جاری ایجاد شش هزار و 300 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت است، گفت: در صورت تامین منابع مالی بیشتر بیش از 10 هزار شغل در استان ایجاد می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با بیان اینکه این نهاد در سال 98 رتبه نخست کشور را در عرصه اشتغالزایی برای محرومان به خود اختصاص داده است، گفت: در سال گذشته پنج هزار و 590 مددجوی کرمانشاهی با دریافت 183 میلیارد تومان وام قرض الحسنه اشتغال فرصت شغلی پایدار ایجاد کرده اند.

محسن رخصی با اشاره به اینکه تعهد این نهاد تا پایان سال جاری ایجاد شش هزار و 300 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت استان کرمانشاه است، بیان کرد: این فرصت های شغلی با پرداخت 217 میلیارد تومان وام قرض الحسنه ایجاد خواهند شد.

رخصی با اشاره به اینکه منابع مالی این تعداد فرصت شغلی در سال جاری تامین شده است، عنوان کرد: کمیته امداد ظرفیت بالاتری در ایجاد فرصت های شغلی دارد و در صورت تامین منابع مالی بیشتر بیش از  10 هزار شغل در استان ایجاد می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه امروزه بزرگترین خدمت به خانواده های تحت حمایت و نیازمند ایجاد فرصت شغلی پایدار است، عنوان کرد: ارائه آموزش های مهارتی پیش از ایجاد شغل، پرداخت وام های قرض الحسنه و اعمال نظارت های فنی و تخصصی پس از اجرای شغل سه گام اساسی این نهاد به منظور ایجاد شغل پایدار و با درآمد برای مددجویان است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در ادامه این نشست با اشاره به برگزاری شور عاطفه ها برای تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند، گفت: این شور مذهبی ملی از روز گذشته بیست و دوم شهریور ماه آغاز و تا 11 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

محسن رخصی تصریح کرد: 110 پایگاه حضوری و چهار درگاه غیرحضوری آماده دریافت کمک های خیران کرمانشاهی در شور عاطفه های سال جاری است.

رخصی با تاکید بر اینکه پایگاه های حضوری این نهاد شامل دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در شهرستان های تابعه از ابتدا تا پایان این شور مذهبی ملی دایر می شوند، بیان کرد: 22 پایگاه سیار نیز طی روزهای نهم تا یازدهم مهر ماه در میادین و خیابان های سطح شهر و روستاها آماده دریافت کمک های خیران نیک اندیش است.

وی افزود: همچنین مراجعه به سایت الکترونیکی www.emdad.ir ، شماره گیری کدهای  #14* و #083*8877* از طریق تلفن های همراه و واریز وجوه نقدی به شماره کارت مجازی 9627-9993-9918-6037 نزد بانک ملی از درگاه های غیرحضوری این نهاد به شمار می رود که خیران می توانند کمک های نقدی خود را از طریق این درگاه ها به دست نیازمندان برسانند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: امیدواریم امسال خیران نیکوکار در شور عاطفه ها کمک های خود را به منظور تامین نیازهای آموزش غیرحضوری دانش آموزان نیازمند به صورت نقدی به این نهاد اهدا کنند.

شایسته ذکر است؛ شور عاطفه های سالجاری با شعارهای همدل می شویم در تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان و همچنین همدل می شویم برای مهربانی در مهر برگزار می شود.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید