امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۸
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۷۳۰۱
گزارشگر : ۸۵

پرداخت تسهیلات 2 میلیارد تومانی به کارفرمایان

(یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۱۸

رئیس کمیته امداد فیروزه گفت: به کارفرمایانی که به منظور توسعه و رونق شغلی خود نسبت به جذب مددجویان تحت حمایت اقدام کند، تا سقف 2 میلیارد تومان اعتبار قرص الحسنه پرداخت می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس درودی در حاشیه بازدید از طرح های کارفرمایی و کاریابی مددجویان تحت حمایت در شهرستان افزود: بر اساس این طرح، کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد را در واحد صنعتی خود مشغول به کار کنند به ازای هر نفر 50 میلیون تومان تسیهلات قرض الحسنه اشتغال دریافت می کنند.
وی با عنوان اینکه کارفرما موظف است طبق قانون کار مددجویان بکارگیری شده را بیمه و به آنها حقوق پرداخت کند، ادامه داد: سقف پرداخت این تسهیلات 2 میلیارد تومان به صورت قرض الحسنه است و به کارفرمایان اعطا می شود که مدت بازپرداخت آن ۷ ساله درنظر گرفته شده است.
درودی اعلام کرد: در سال گذشته ۵ طرح کارفرمایی با اعتبار یک میلیارد و 300 میلیون تومان اجرا شد و به موجب آن ۲۵نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فیروزه مشغول به کار شدند.
رئیس کمیته امداد فیروزه اعلام کرد: سال گذشته توسط این اداره 193 موردطرح اشتغال با 8 میلیارد و 533 میلیون تومان اعتبار از منابع داخلی کمیته امداد و بانکها راه اندازی شده است.
شایسته ذکر است: شهرستان فیروزه در غرب مرکز استان قرار دارد و با شهرستانهای نیشابور، سبزوار و خوشاب همسایه است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید