امروز چهارشنبه ,۲ مهر ۱۳۹۹
شنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۷:۲۳
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۷۲۸۹
گزارشگر : ۹۹
پیش از ظهر امروز انجام شد:

دیدار مدیرکل کمیته امداد استان تهران با رئیس فدراسیون کشتی

(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۱۷:۲۳

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با هدف تعامل و همکاری برای ارائه خدمات بیشتر به خانوارهای تحت حمایت با رئیس فدراسیون کشتی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران در دیدار با رئیس فدراسیون کشتی که با حضور معاون توسعه مشارکت های مردمی و مشاور امور جوانان این نهاد انجام شد،با بیان اینکه تاثیرپذیری آحاد جامعه از چهره های برتر و خوشنام همانند ورزشکاران کشور مجالی است تا فرهنگ احسان و نیکوکاری هر چه بیشتر در جامعه گسترش داده شود،گفت: انتظار می رود با مشارکت و همراهی ورزشکاران عرصه کشتی در جهت کمک به نیازمندان شناسایی شده توسط این نهاد اقدامات مناسبی انجام شود.
پرپنچی با اشاره به اینکه یکی مهمترین برنامه های این نهاد گسترش سنت حسنه انفاق است، تصریح کرد: با توجه به رویکرد کمیته امداد، ورزشکاران می توانند یاری گر این نهاد در خدمت رسانی به نیازمندان واقعی جامعه باشند.
وی بر تداوم و توسعه همکاری‌های دو مجموعه تاکید کرد و افزود : امیدوارم  تفاهم نامه ای که بین دو دستگاه امضا خواهد شد بتوانیم از ظرفیت های ورزشکاران کشتی کشور برای خدمت رسانی هر چه بهتر به نیازمندان بهره مند شویم.
در ادامه علیرضا دبیر،رئیس فدراسیون کشتی کشور با بیان اینکه کمیته امداد جزء ارکان اصلی نظام است، گفت: وقتی کمیته امداد به مردم کمک می کند آنها دلگرم می شوند.
وی ضمن تشکر از تلاش ها و فعالیت های کمیته امداد آمادگی خود و فدراسیون کشتی را برای همکاری و تعامل با کمیته امداد اعلام کرد. و گفت: این فدراسیون آمادگی دارد برای جمع آوری کمک های مورد نیاز جامعه هدف تحت حمایت این نهاد قهرمانان کشتی را به صحنه بیاورد.
انتهای پیام/
 
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید