امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۰
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۷۲۷۶
گزارشگر : ۸۲
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد؛

آغاز رویداد ملی "شور عاطفه‌ها" در استان کرمان

(یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۳۰

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از آغاز رویداد ملی شور عاطفه‌ها با پویش ایران همدل دو در استان کرمان خبر داد و گفت: این رویداد ملی از ۲۲ شهریورماه هم‌زمان با سراسر کشور در استان کرمان آغازشده و تا ۱۲ مهرماه امسال ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی هدف از اجرای این رویداد ملی را تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند اعلام کرد و افزود: 20 هزار و 429 دانش‌آموز نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند که از خدمات تحصیلی و آموزشی این نهاد بهره‌مند هستند.

وی بیان کرد: با توجه به تداوم شیوع ویروس منحوس کرونا و تغییر در نظام آموزشی (آموزش از راه دور و غیرحضوری)، این نهاد تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند با مشارکت خیران و نیکوکاران منطبق با نظام آموزشی جدید (ملزومات اساسی برای آموزش غیرحضوری) را در کنار تهیه نوشت‌افزار، کیف و کفش و پوشاک در دستور کار قرار داده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان به رویکرد این نهاد با توجه به شیوع ویروس کرونا مبنی بر کاهش پایگاه‌های اصلی اشاره کرد و افزود: مردم خیراندیش و نیکوکار استان کرمان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به‌صورت غیرحضوری و از طریق شماره کارت 5859837000064879، شماره‌حساب ۲۲۰۳۱۳۶۱۰۵ بانک تجارت و همچنین کد دستوری #034*8877* پرداخت کنند.

وی ادامه داد: دفاتر کمیته امداد در سراسر استان کرمان نیز آماده دریافت کمک‌های غیر نقدی مردم خیر و نیکوکار استان می‌باشند.

شایسته ذکر است؛ مردم خیر و نوع‌دوست استان کرمان سال گذشته در قالب جشن عاطفه‌ها چهار میلیارد و 700 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند و تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان کمک کردند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید