امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
شنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۹
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۷۲۷۳
گزارشگر : ۷۶
معاون اشتغال کمیته امداد آذربایجان شرقی خبر داد؛

دعوت از ایده پردازان برای ثبت محصولات در جشنواره «صنایع روستادوست»

(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۵۹

معاون اشتغال کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: از مخترعین و ایده پردازان دعوت می کنیم تا محصولات خود را برای شرکت در جشنواره «صنایع روستادوست» ثبت کنند.

به گزارش سایت خبری امداد، کریم پرویزی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از برنامه‌های حوزه اشتغال کمیته امداد در مناطق روستایی اجرا می‌شود، افزود: در جشنواره «صنایع روستا دوست» از مخترعان و ایده پردازان دعوت می‌کنیم تا محصولات و اختراعات خود را تا 25 مهر ماه سال جاری در سایت کمیته امداد به نشانی www.emdad.ir به ثبت برسانند.
وی افزود: «صنایع روستا دوست» از مفاهیم ابتکاری کمیته امداد است و منظور صنایعی است که در مقیاس کوچک بوده و از همه مهم‌تر در روستا‌ها به صرفه باشد  بطوری که فناوری مورد استفاده در آن، ساده و قابل دسترس باشد.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: طرح‌های به ثبت رسیده در سامانه کمیته امداد، در نمایشگاه صنایع روستا دوست به نمایش گذاشته و محصولات به شرکت‌های مختلف عرضه خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه ایده‌های برتر مورد توجه قرار گرفته و سرمایه‌گذاری انجام می‌شود، گفت: برای طرح اول ۱۵ میلیون تومان، طرح دوم ۱۳ میلیون تومان و طرح سوم ۱۱ میلیون تومان هدیه نیز در نظر گرفته شده است.
پرویزی هدف این جشنواره را رونق اقتصاد دانش‌بنیان در روستا‌ها عنوان کرده و افزود: امیدواریم این حرکت گامی در راستای جهش تولیدات روستایی باشد.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید