امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
شنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۷۲۶۷
گزارشگر : ۹۵

کمک 38 میلیارد تومانی خیران مراکز نیکوکاری استان کرمانشاه به نیازمندان

(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۲۶

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون خیران شناسایی شده در مراکز نیکوکاری استان بیش از 38 میلیارد و 305 میلیون تومان به نیازمندان اهدا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محس رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان هم اکنون 105 مرکز نیکوکاری در استان فعالیت می کنند، گفت: هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری شناسایی خیران محلات برای کمک به نیازمندان است.

رخصی با یادآوری اینکه امیدواریم تا پایان سال تعداد مراکز نیکوکاری در استان به حدود 400 مرکز افزایش پیدا کند، عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌های مردمی در استان کرمانشاه درصدد افزایش مراکز نیکوکاری هستیم تا مردم استان در قالب کمک‌های نقدی، کالایی و خدماتی به دستگیری از نیازمندان جامعه از طریق این مراکز بپردازند.

وی همچنین به میزان کمک های خیران مراکز نیکوکاری اشاره کرد و ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون خیران شناسایی شده در مراکز نیکوکاری استان بیش از38 میلیارد و 305 میلیون تومان به نیازمندان اهدا کردند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه از این میزان 33 میلیارد تومان کمک های کالایی و خدمات و بیش از پنج میلیارد تومان کمک نقدی بوده است، تصریح کرد: میزان کمک جمع آوری شده در مراکز نیکوکاری طی پنج ماهه نخست امسال با میزان کمک اهدایی از سوی خیران این مراکز طی سال 98 برابری می کند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید