امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
شنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۰
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۷۲۶۶
گزارشگر : ۹۰
به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند انجام شد،

برگزاری رویداد ملی" شور عاطفه‌ها" با مشارکت خیران و نیکوکاران استان مرکزی

(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۲۰

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: رویداد ملی شور عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشوربا شعار" همدل می شویم برای مهربانی در مهر" و باهدف تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند از 22 شهریور ماه در استان مرکزی آغاز شده و تا 11 مهر ماه ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مجید مومنی،مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا و تغییر شرایط نظام آموزشی گفت: در راستای الکترونیکی شدن آموزش‌های آموزش و پرورش و نیاز مبرم دانش آموزان نیازمند به تبلت و گوشی تلفن همراه، مقرر شده است سمت و سوی کمک‌های نقدی مردم خیر استان در شور عاطفه‌های امسال، در جهت تهیه تبلت و گوشی تلفن همراه هدایت شود.

وی با اشاره به اینکه پنج هزار و ۶۰۰ دانش‌آموز و ۶۶۱ دانشجو در استان تحت حمایت کمیته امداد هستند، اظهار کرد: حدود دو هزار دانش‌آموز فاقد گوشی هوشمند هستند برای تأمین نیازمند بیش از چهار میلیارد تومان هستیم که امیدست با کمک خیران فراهم شود.

وی افزود: تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان و ملزمات برای آموزش مجازی با مشارکت خیران ، مراکز نیکوکاری ،بسیج دانش آموزی و سایر بخش‌ها از برنامه‌های این نهاد در شور عاطفه ها است.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در پایان ضمن تشکر از مردم نیک اندیش استان مرکزی گفت: خیران و نیکوکاران می توانند از طریق کد# ۱۴* و یا #۰۸۶*۸۸۷۷* در کمک به دانش‌آموزان کم‌بضاعت یاریگر کمیته امداد باشند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید