امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
شنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۰
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۷۲۶۲
گزارشگر : ۸۷
در پنج‌ماهه امسال ؛

زنجانی‌ها بیش از 3.4 میلیارد تومان صدقه داده‌اند.

(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۲۰

بر اساس آمارهای موجود زنجانی‌ها بیش از سه میلیارد و 441 میلیون تومان در پنج‌ماهه امسال در قالب طرح صدقات در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد استان زنجان مشارکت کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه کارکردهای این نهاد بر پایه حضور و مشارکت مردم در برنامه‌های اجرایی شکل‌گرفته و به جامعه هدف عرضه می‌شود، گفت: طرح‌های مختلفی به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی  و زمینه‌سازی برای خدمت‌رسانی به مددجویان تحت حمایت در طول سال اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین طرح‌های اجرایی کمیته امداد که ریشه در آموزه‌های دینی و اعتقادات مسلمانان دارد، جمع‌آوری صدقات است،افزود: بیش از 140 هزار مشترک در طرح صدقات با کمیته امداد استان زنجان همکاری داشته و برای کمک به نیازمندان به‌صورت مستمر در قالب این طرح در برنامه‌های اجرایی این نهاد مشارکت می‌کنند.

صفری از پرداخت بیش از سه میلیارد و 441 میلیون تومان صدقه در پنج‌ماهه امسال توسط خیران و مشترکان طرح صدقات در استان زنجان به این نهاد خبر داد و تصریح کرد: صدقات پرداختی از طریق صنادیق مستقر در معابر ، اماکن ، منازل و اصناف انجام‌شده و کلیه وجوهات جمع‌آوری‌شده در هر منطقه به‌منظور ارائه خدمات در بخش‌های مختلف و بر اساس نیازهای جامعه هدف هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه توسعه طرح صدقات به‌صورت الکترونیکی و فیزیکی از برنامه‌های مهم این نهاد در حوزه مشارکت‌های مردمی است ، ادامه داد:به همین منظور مردم استان زنجان می‌توانند با ارسال پیامک به سرشمارِ 8877 و یا تماس تلفنی با شماره 096887 به‌عنوان مشترک طرح صدقات در برنامه‌های اجرایی این نهاد باهدف کمک به ارائه خدمت به نیازمندان مشارکت کنند.

انتهای پیام    

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید