امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
شنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۸:۵۸
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۷۲۶۰
گزارشگر : ۲۷

همدل می شویم برای مهربانی در مهر

(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۵۸

مراسم شور عاطفه های امسال برای کمک به 25 هزار دانش آموز نیازمند با شعار # همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر از شنبه 22 شهریور ماه جاری آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیرکل امداد فارس با بیان اینکه ۲۵ هزار دانش آموز نیازمند در استان فارس چشم انتظار کمک‌های خیران و نیکوکاران هستند، گفت: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم حضور دانش آموزان در مدارس، سعی شده است جمع آوری کمک ها به سمت و سوی فضای مجازی سوق داده شود.در همین راستا در نظر داریم با همکاری اداره کل آموزش و پرورش فارس از سیستم شاد نیز برای اطلاع رسانی و جمع آوری کمک های مردمی بهره بگیریم.
بذرافشان یادآور شد: سال گذشته نیکوکاران استان فارس ۱۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان کمک های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند استان رساندند که امسال پیش بینی می شود این میزان کمک ها با ۲۰ درصد رشد همراه باشد.
وی در ادامه اضافه کرد: هر سال این برنامه معنوی با یک شعار همراه است که برای مراسم شور عاطفه های امسال شعار # ایران همدل و # همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر در نظر گرفته شده است.
مدیر کل امداد فارس گفت: جمع آوری کمک های مردمی از 22 شهریور ماه تا 11 مهر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت که نیکوکاران علاوه بر 58 اداره کمیته امداد و 200 مرکز نیکوکاری استان، می توانند از چندین درگاه به صورت غیر حضوری کمک های خود را به نیازمندان اهدا کنند.کد USSD کمیته امداد فارس که با شماره گیری #1*071*1*8877* از طریق تلفن همراه و شماره کارت 6037991899709376 و شماره حساب 0101273073000 به دریافت کمک خیران اختصاص یافته است.
وی تصریح کرد: در راستای الکترونیکی شدن آموزش های آموزش و پرورش و نیاز مبرم دانش آموزان نیازمند به تبلت و گوشی تلفن همراه، مقرر شده است سمت و سوی کمک های نقدی مردم خیر استان در شور عاطفه های امسال، در جهت تهیه تبلت و گوشی تلفن همراه هدایت شود.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید