امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۰
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۷۲۴۷
گزارشگر : ۸۵

خانه دار کردن مددجویان کمیته امداد کاشمر نیازمند همراهی مسئولان محلی

(پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۵۰

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: برای خانه دار کردن مددجویان تحت حمایت در شهرستان کاشمر نیازمند همراهی مسئولان محلی و دستگاه های مرتبط در این بخش هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حبیب الله آسوده در سفر یک روزه به شهرستان کاشمر، مسکن را مشکل بزرگی برای مددجویان کمیته امداد دانست و افزود:  بیش از 300 خانواده مددجوی تحت حمایت در شهرستان مستاجر هستند که امیدوارم با ورود دستگاه های مربتط زمینه خانه دار کردن این خانواده ها فراهم شود.
وی اعطای تسهیلات به بخش اشتغال را شامل کارآفرینی، راهبری شغلی و کارفرمایی عنوان کرد و ادامه داد: در هر یک از بخشها کمیته امداد بسته های تشویقی را به مجریان ارائه می دهد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با اشاره به اینکه کمیته امداد با ایجاد مراکز نیکوکاری به دنبال واگذاری امور خیر به مردم است، افزود: در این بخش کمیته امداد محور است و نقش نظارتی دارد و مردم نیکوکار به نیازمندان ارائه خدمت می کنند.
همچنین در این دیدار، فرماندار با بیان اینکه مشارکت های مردمی موجب همبستگی می شود و افزایش اعتمادسازی مردم را به همراه دارد، افزود: در شهرستان کاشمر دنبال جذب سرمایه های اجتماعی هستیم که با شکل گیری این امر سرمایه مادی نیز ایجاد می شود.
مسلم ساقی با آرزوی اینکه شاهد روزی باشیم که افراد نیازمند به توانمندی کامل برسند، ادامه داد: شایسته است کمکهای قابل ارائه به خانواده های مددجو و نیازمند همراه با تکریم باشد.
 شایسته ذکر است: از خدمات سید سعید عبدالله زاده رئیس کمیته امداد کاشمر تقدیر و تودیع شد وعلیرضا آرامیان که پیش از این به عنوان کارشناس مسئول توانمندسازی کمیته امداد کاشمر بود، به عنوان رئیس کمیته امداد کاشمر معرفی شد.
لازم به ذکر است: مدیرکل کمیته امداد استان به دیدار امام جمعه شهرستان رفت و همچنین در ادامه به جمع امدادگران کاشمر حاضر شد و از نزدیک با آنها به گفت و گو پرداخت.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید