امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۴
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۷۲۴۴
گزارشگر : ۸۷
مدیر برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات استان خبرداد؛

ثثبت 65درصد درخواست‌های مددجویان کمیته امداد استان زنجان به‌صورت الکترونیکی

(پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۱۴

به‌منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس منحوس کرونا ،از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 9هزار درخواست مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان به‌صورت الکترونیکی و غیرحضوری ثبت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا حسنلو مدیر برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد استان زنجان، با اشاره به فراهم شدن بستر الکترونیکی ، ارائه 36 خدمت وزیر خدمت  این نهاد به مددجویان تحت حمایت گفت: هدف از ارائه خدمات الکترونیکی بر بستر اینترنت ، ارائه سریع خدمات وانجام سریع کلیه امور بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل می‌باشد ودرراستای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا این امر ضرورت بیشتری نیز پیداکرده است.

وی با تأکید بر  اینکه حرکت به‌سوی امداد الکترونیک از سیاست‌های اصلی امداد در برنامه پنج‌ساله ششم بوده و خدمات الکترونیکی برخلاف روش‌های سنتی وابسته به مکان و زمان خاصی نبوده و موجب کاهش هزینه‌های خانواده‌ها و تسریع درروند رسیدگی به درخواست و در حفظ سلامتی ولی‌نعمتان اثرات قابل‌توجهی دارد .

حسنلو با ذکر این مطلب که مددجویان کمیته امداد استان زنجان، باید از مراجعه حضوری به ادارات کمیته امداد استان پرهیز کنند، ادامه داد: مددجویان تحت پوشش این نهاد می‌توانند از طریق سامانه درخواست اینترنتی ، تقاضای خود را ثبت و از خدمات غیرحضوری بهره‌مند شوند. همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 9هزار درخواست به‌صورت الکترونیکی ثبت و رسیدگی شده است.

وی بابیان این‌که عمده خدمات کمیته امداد استان زنجان  به‌صورت الکترونیکی ارائه می‌شود، خاطرنشان کرد: نیازی به حضور مددجویان در کمیته امداد نیست و انجام درخواست‌های مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان به شکل الکترونیکی و غیرحضوری از رویکردهای اساسی کمیته امداد امام خمیني   (ره ) می‌باشد.ومددجویان با ورود به پایگاه اینترنتی E.emdad.ir و سامانه تلفن گویای 096887می‌توانند درخواست‌های خود را  غیرحضوری ثبت و کد ره‌گیری دریافت نمایند. انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید