امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۰
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۷۲۱۳
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد ؛

مشارکت بیش از 11 میلیون تومانی کارکنان کمیته امداد استان زنجان در طرح اطعام واحسان حسینی

(چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۲۰

مدیران و کارکنان کمیته امداد استان زنجان با همدلی در مرحله دوم رزمایش ایران همدل ، طرح اطعام واحسان حسینی بیش از 11 میلیون تومان از حقوق خودرا برای کمک به نیازمندان تحت حمایت استان اختصاص دادند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت :مرحله دوم رزمایش ایران همدل از عید سعید غدیر خم آغازشده و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت. 

وی افزود: در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) ،مدیران و کارکنان کمیته امداد استان زنجان در مرحله دوم رزمایش نیز بخشی از حقوق شهریورماه خودرا برای کمک به نیازمندان تحت حمایت استان اختصاص دادند.

صفری  خاطرنشان کرد: کارکنان و امدادگران کمیته امداد این استان در مرحله اول رزمایش همدلی نیز با پرداخت مبلغ 23 میلیون تومان در این پویش ملی مشارکت داشتند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با قدردانی از مردم نیک‌اندیش و خیر استان یادآور شد : هم استانی‌های سخاوتنمد می‌توانند با پیوست به "رزمایش ملی ایران همدل وطرح اطعام واحسان حسینی "کمک‌های خودرا به همین منظور به شماره کارت 0420-5003-9979-6037  ویا از طریق شماره‌گیری کد دستوری #024*8877* با تلفن همراه تا پایان ماه صفر پرداخت‌نموده و در این پویش معنوی شرکت نمایند.

 انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید