امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۶:۳۰
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۷۱۷۸
گزارشگر : ۹۹
مدیرکل کمیته امداد استان تهران اعلام کرد:

بهره مندی بیش از 75 هزار خانوار از خدمات کمیته امداد استان تهران

(دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹) ۱۶:۳۰

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: بیش از 75 هزار خانوار از خدمات این نهاد بهره مند می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی در نشست با شهردار منطقه 12 تهران بر ضرورت تعامل میان شهرداری و کمیته امداد در جهت انجام کارهای خیر تاکید کرد و گفت:استفاده از ظرفیت‌های  سازمان ها به منظور محرومیت‌زدایی و توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت بسیار مؤثر است.
وی با بیان اینکه هم اکنون بیش از 75 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان تهران هستند،ادامه داد: این تعداد خانوار از خدمات حمایتی از جمله تسهیلات اشتغال زایی،وام ضروری،خرید و تعمیر مسکن، تأمین جهیزیه ، امور فرهنگی و ... بهره مند می شوند.
پرپنچی با بیان اینکه چنین جلساتی با هدف به خدمت رسانی بهتر برای خودکفایی و خوداتکایی خانوارهای تحت حمایت برگزار می شود، افزود: امیدوارم از ظرفیت های شهرداری درمنطقه 12 تهران برای گره گشایی از مشکلات و توانمندسازی خانواده های تحت حمایت این نهاد، استفاده کنیم.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران، تأکید کرد: تهران استانی بسیار مهم در انجام کارهای عام المنفعه است و با ارتقاء تعاملات برون سازمانی و همچنین بهره مندی از تجربیات و ظرفیت‌های سایر سازمان‌ها در جهت گره گشایی مشکلات شهری و اجتماعی جامعه هدف تحت حمایت به اقدامات مطلوبی دست می یابیم.
وی با بیان اینکه باید از این ظرفیت های خوب تهران در زمینه کارهای خیر، استفاده کرد، افزود: می توان از ظرفیت های مختلف شهرداری در سطح منطقه 12 تهران برای انجام کارهای احسان و نیکوکاری در تمام طول سال استفاده کرد.
در ادامه علی محمد سعادتی، شهردار منطقه 12 تهران ضمن خرسندی از این دیدار بیان کرد: شهرداری منطقه 12 تهران آمادگی دارد با کمیته امداد در خدمت رسانی به نیازمندان شناسایی شده همکاری نماید.
انتهای پیام/
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید