امروز پنج شنبه ,۸ آبان ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۹
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۷۱۵۶
گزارشگر : ۹۰

20 واحد مسکونی مددجویی توسط خیر استان مرکزی ساخته می شود

(دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۲۹

خیر نیکوکار اهل نیم ور شهرستان محلات ساخت صفر تا صد ۲۰ واحد مسکونی را برای محرومان تحت حمایت این شهرستان به عهده گرفته است.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد استان مرکزی ،جلسه هماهنگی ساخت ۲۰ واحد مسکونی که ۱۲ واحد آن در شهر محلات و ۸ واحد در شهر نیم ور است با حضور مدیرکل کمیته امداد استان، امام جمعه و فرماندار شهرستان محلات برگزار شد.

عباس کربلایی خیر نیکوکار اهل نیم ورشهرستان محلات در این جلسه گفت: هدف از ساخت این واحد‌ها مسکونی کمک به محرومان شهر نیم ور و محلات است و تصمیم دارم عملیات ساخت این ۲۰ واحد را به پایان برسانم و تحویل محرومان دهم.

حجت الاسلام ربانی ،امام جمعه شهرستان محلات در این جلسه با اشاره به این که کمک به محرومان از وظایف همه افراد مؤمن است گفت: خیران شهرستان محلات اقدامات بسیارخوبی در جهت محرومیت‌زدایی و کمک به نیازمندان انجام می‌دهند که از همه خیران تشکر می کنیم.

مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی نیز با اشاره به اینکه طبق تفاهم نامه مشترک با استانداری استان مرکزی یک هزار واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت ساخته می‌شود. افزود: ساخت مسکن مددجویی با ظرفت، دقت انجام می‌شود و تنها هدف امداد تأمین سرپناه نیست بلکه با ساخت مسکن مناسب منزلت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مددجویان نیز در نظر گرفته می‌شود.

شایسته ذکر است، در این جلسه پیرامون مسائل هماهنگی و برنامه ریزی در خصوص در نظر گرفتن زمین مورد نظر در شهر محلات و شهر نیم ور و همچنین امضای این تفاهم نامه بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید