امروز جمعه ,۷ آذر ۱۳۹۹
شنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۸
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۷۰۹۷
گزارشگر : ۷۷
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان خبر داد؛

مشارکت گسترده مردم اصفهان در رزمایش ایران همدل/ اجرای رزمایش تا پایان ماه صفر ادامه دارد

(شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۱۸

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان: تا کنون بیش از 95 میلیارد و 861 میلیون ریال در مرحله دوم رزمایش ایران همدل به شکل 300 هزار پرس غذای گرم و 52 هزار و 552 بسته غذایی به مددجویان اهدا شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با اشاره به برگزاری مرحله دوم رزمایش ایران همدل به دنبال تاکید رهبر معظم انقلاب، گفت: این نهاد با اجرای طرح اطعام و احسان حسینی از عید سعید غدیر خم تا پایان ماه صفر در این مرحله از رزمایش مشارکت دارد.
وی با تاکید بر مشارکت گسترده مردم اصفهان در این مرحله از رزمایش، خاطرنشان ساخت: تاکنون بیش از 95 میلیارد و 861 میلیون ریال با مشارکت خیران، نیکوکاران و فعالان عرصه خیر و احسان در قالب غذای گرم و سبد کالای اساسی به مددجویان کمیته امداد در سراسر استان توزیع شده است.
زارع در تشریح جزئیات این کمک سخاوتمندانه اصفهانی ها با توضیح اینکه در طرح اطعام حسینی غذای گرم با رعایت دستورات بهداشتی طبخ و درب منازل مددجویان توزیع می‌شود، گفت: از مجموع کمک یاد شده بیش از 48 میلیارد و 448 میلیون ریال در قالب 300 هزار پرس غذای گرم تاکنون به مددجویان توزیع شده است.
وی ادامه داد: در طرح احسان حسینی نیز بسته های غذایی با همکاری خیران تهیه و به مددجویان اهدا می شود.
زارع افزود: تاکنون بیش از 47 میلیارد و 413 میلیون ریال از مجموع مشارکت مردم استان در قالب 52 هزار و 552 بسته غذایی طرح احسان حسینی به مددجویان توزیع شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان ضمن تاکید مجدد بر اجرای طرح احسان و اطعام حسینی تا پایان ماه صفر امسال، یادآور شد: مردم نیکوکار استان و خیران گرانقدر می توانند با شماره گیری کد دستوری#031*8877*، مراجعه به دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد در سراسر استان، واریز به کارت 6063737000002509 نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، تماس با شماره 09130788001 و یا استفاده از درگاه اینترنتی emdad.ir در این امر خداپسندانه سهیم شوند.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید