امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
شنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۳
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۷۰۹۳
گزارشگر : ۸۷
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان خبرداد:

توزیع 12500 سبد کالای حمایتی بین مددجویان زنجانی / تمامی مددجویان تحت حمایت زنجانی تا پایان تابستان از سبد کالایی بهره مند می شوند.

(شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۱۳

به منظور کمک به معیشت خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان سبد کالای حمایتی شامل اقلام ضروری خوراکی بین تمامی مدجویان زنجانی تا پایان تابستان توزیع می شود.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدایت صفری، مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از ارائه سبد کالای حمایتی به مددجویان تحت حمایت این نهاد، گفت: به منظور کمک به معیشت خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان و با همکاری فروشگاه رفاه استان سبد کالای حمایتی شامل اقلام ضروری خوراکی بین جامعه هدف این نهاد توزیع می شود.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح از عید غدیر در سطح استان زنجان آغاز شده است، افزود: بر اساس آمارهای موجود از ابتدای توزیع سبد کالای حمایتی، 12هزار و500 خانوار از این بسته خدمتی کمیته امداد بهره مند شده اند.

صفری با اشاره به اینکه طبق زمان بندی و هماهنگی انجام شده توزیع سبد کالای حمایتی با هدف بهره مندی هم مددجویان تحت حمایت این نهاد، تا پایان تابستان امسال ادامه می یابد، تصرح کرد: برنامه ریزی شده است تا پایان زمان توزیع، تمامی  خانوارهای  تحت حمایت کمیته امدا استان زنجان از این بسته معیشتی بهره مند شوند.

وی از رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی در فرآیند توزیع این سبد کالای حمایتی نیز خبر داد و اضافه کرد: با اولویت بندی انجام شده و اجرای مرحله ای توزیع این سبدکالای حمایتی ، روزانه تعداد مشخصی از خانواده های تحت حمایت بر اساس اولویت صورت گرفته این خدمت را دریافت کرده و  فرآیند توزیع به دوراز ایجاد تجمع و ازدحام و با رعایت کامل فاصله گذاری اجتماعی انجام می شود.

انتهای پیام  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید