امروز جمعه ,۷ آذر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۵
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۷۰۷۴
گزارشگر : ۳۸

واگذاری 185 فقره انشعاب رایگان آب، برق و گاز به مددجویان هرمزگانی

(چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹) ۱۵:۱۵

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان گفت: 185 خانوار از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان در پنج‌ماهه امسال از خدمت دریافت رایگان انشعاب آب، برق و گاز این نهاد بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ احمد پایان، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: 185 خانوار از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان در پنج‌ماهه امسال از خدمت دریافت رایگان انشعاب آب، برق و گاز بهره‌مند شده‌اند که 70 درصد از این انشعابات واگذارشده در مناطق روستایی بوده است.

پایان ضمن اشاره به خدمات متنوع حمایتی که در راستای توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت ارائه می‌شود، گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد شرایط بهره‌مندی رایگان خانواده‌های تحت حمایت این نهاد در هرمزگان از 88 مورد انشعاب آب، 87 مورد انشعاب برق و 10 مورد انشعاب گاز توسط کمیته امداد استان فراهم‌شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان افزود: این خدمت رایگان بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی معافیت خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) از پرداخت هزینه حق انشعاب‌های آب، برق و گاز، پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری و .... برای اولین بار می‌باشد که از زمان اجرائی شدن آن همکاری‌های خوبی از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط با این نهاد در راستای ارائه خدمات رایگان به مددجویان کمیته امداد صورت گرفته است.

پایان گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، کمیته امداد به‌عنوان یک‌نهاد انقلابی و خدمتگزار با ارائه خدمات هدفمند و اثربخش در جهت برقراری عدالت اجتماعی به‌ویژه در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته، تلاش می‌کند تا محرومین، مستضعفین و دهک‌های پایین جامعه از خدمات حمایتی مناسبی بهره‌مند گردند.

 

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید