امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
شنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۳
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۷۰۶۷
گزارشگر : ۸۲
در قالب طرح اطعام حسینی صورت گرفت؛

توزیع بیش از 270 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان

(شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۴:۰۳

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از توزیع 270 هزار و 900 پرس غذای گرم در مرحله دوم رزمایش ایران همدل در قالب طرح اطعام حسینی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی بابیان اینکه مرحله دوم رزمایش ایران همدل به‌منظور کمک به خانواده‌های نیازمند و آسیب‌دیده هم‌زمان با سراسر کشور از عید سعید غدیر در استان کرمان آغازشده است افزود: در قالب اجرای مرحله دوم رزمایش ایران همدل ۷۲ آشپزخانه ویژه طرح اطعام حسینی توسط کمیته امداد استان کرمان در مرکز استان و شهرستان‌ها راه‌اندازی شد که از ابتدای ماه محرم تاکنون 270 هزار و 900 پرس غذای گرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نظارت دانشگاه علوم پزشکی کرمان طبخ و بین نیازمندان توزیع‌شده است.

وی هم‌چنین از توزیع ۸۳۰۰ بسته سبد کالا با کمک خیران در قالب مرحله دوم رزمایش ایران همدل در بین خانواده‌های نیازمند استان خبر داد و بیان کرد: ارزش این تعداد سبد کالای توزیع‌شده بیش از 876 میلیون تومان بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان به روش‌های مشارکت در طرح اطعام حسینی اشاره کرد و افزود: مردم خیر و نیکوکار استان کرمان می‌توانند از طریق کد دستوری #۰۳۴*۸۸۷۷* شماره‌حساب ۲۲۰۳۱۳۶۱۰۵ و شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۶۴۸۷۹ بانک تجارت در این طرح مشارکت کنند.

انتهای پیامایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید