امروز پنج شنبه ,۸ آبان ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۰
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۷۰۳۳
گزارشگر : ۱۰۰

فراخوان بکارگیری امریه در ادارات کمیته امداد استان ایلام

(سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹) ۱۴:۵۰

اداره کل کمیته امداد استان ایلام با توجه به مجوز صادره از سوی مرکز اقدام به بکارگیری تعدادی امریه جهت خدمت در برخی مناطق تابعه این اداره کل می نماید.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد استان ایلام  ، با عنایت به اعلام سهمیه جذب مشمولین وظیفه به امداد و با در نظر گرفتن سهمیه‌ی محدود اعلام شده و شاخص های تأثیرگذار در توازن بخشی منابع انسانی سهمیه کل استان به تعداد4 نفر فوق لیسانس و تعداد 1نفر دکتری غیر پزشکی صرفا برای پذیرش در ادارات مندرج در بند 7 همین نامه با شرایط درج شده در ذیل تعیین گردیده است. لذا متقاضیان گرامی دارای شرایط حداکثر تا مورخه 30‏/06‏/99 جهت انجام مراحل گزینشی به این اداره کل و یا ادارات شهرستانی کمیته امداد مراجعه نمایند.
1‏- با توجه به تاکید ستاد کل نیروهای مسلح در مکاتبه سهمیه‌ی ابلاغ شده به این نهاد  ، مشمولین وظیفه متقاضی می بایست حداقل دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس  باشند .
2-رشته های تحصیلی: مدیریت (تمام گرایشها) عمران ،معماری ،مهندس صنایع ، فناوری اطلاعات(IT)، علوم اقتصادی‏- بازرگانی ،آسیبهای اجتماعی ،علوم اجتماعی (تمام گرایشها) ،علوم کشاورزی ،روانشناسی عمومی و بالینی ، فنی و مهندسی ، حقوق و اقتصاد و رشته های مورد نیاز این نهاد.(با اولویت رشته های فناوری اطلاعاتIT و مهندسی عمران )
3- تاریخ اعزام به خدمت سربازی معرفی شدگان در دفترچه اعزام به خدمت الزاما بایستی 01‏/10‏/1399  یا 01‏/12‏/1399 باشد .
4- درشرایط یکسان فرزندان عضو خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و فرزندان مددجو در اولویت میباشند.
5- درشرایط یکسان اولویت با افراد ساکن در شهرستان محل پذیرش میباشد .
6-درادارات مهران –آبدانان –زرین آباد ، و سیروان ظرفیت پذیرش هر اداره یک نفر و اولویت پذیرش با مشمولین دارای مدرک تحصیلی فناوری اطلاعات (IT)و در شهرستان دهلران نیز اولویت اول به فرد دارای مدرک تحصیلی عمران یا معماری  و دراولویت بعدی فناوری اطلاعات (IT) میباشد.
7- اطلاعیه پذیرش امریه از طریق پورتال خبری واطلاع رسانی کمیته امداد به آدرس اینترنتی ( ilam.emdad.ir   ). وسایت خبری(news.emdad.ir) درج خواهد شد.
متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادارات شهرستانی  کمیته امداد استان ایلام مراجعه نمایند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید