امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۳
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۷۰۱۴
گزارشگر : ۴۸۷

بازدید رئیس کمیته امداد از آشپزخانه‌های طرح اطعام حسینی

(دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۳۳

رئیس کمیته امداد در بازدید از آشپزخانه‌های طرح اطعام حسینی گفت: تا اربعین حسینی 6 میلیون وعده غذای گرم به دست نیازمندان خواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری همزمان با عاشورای حسینی در بازدید از آشپزخانه‌های طرح اطعام حسینی در مناطق مختلف استان تهران افزود: در مرحله نخست پویش ایران همدل بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار بسته حمایتی و معیشتی توسط سپاه و بسیج به اقشار نیازمند ارائه شد.

وی از هم‌افزایی تمام نهادها در مرحله دوم پویش ایران همدل خبر داد و اظهار کرد: کد دستوری #14* و شماره کارت 7777-7777_6077-6277 بستری برای مردم نیکوکار است تا کمک‌های آنان در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار گیرد.

بختیاری با اشاره به اجرای طرح اطعام حسینی گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با یاد سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی، تا اربعین حسینی 6 میلیون وعده غذای گرم به دست نیازمندان خواهد رسید.

وی ادامه داد: در مناطقی که امکان توزیع غذای گرم وجود ندارد کمک‌ها به صورت جیره خشک غذایی در قالب طرح احسان حسینی به محرومان ارائه می‌شود.

رئیس کمیته امداد با اشاره به راه‌اندازی سامانه سخا در این نهاد افزود: هر نهاد خیریه و حمایتی به هر میزان کمکی که بخواهد انجام دهد، می‌تواند در این سامانه اطلاعات را بارگذاری کند. علاوه بر آن مشخصات خدمت‌گیرندگان با رعایت کرامت و محرمانه بودن اطلاعات بر روی این سامانه بارگزاری می‌شود.

بختیاری عدالت توزیعی را هدف کمیته امداد در راه‌اندازی سامانه سخا عنوان کرد و گفت: اگر عدالت در توزیع انجام بگیرد، کمک زیادی را به مجموعه‌های حمایتی کشور خواهد شد زیرا قصد ما ارائه خدمت به نیازمندان واقعی بدون همپوشانی و موازی‌کاری است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید