امروز جمعه ,۷ آذر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۰
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۷۰۰۷
گزارشگر : ۷۷

مشارکت ۲,۵ میلیاردی خیر اصفهانی در طرح احسان حسینی

(دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۰۰

یکی از خیران نیک اندیش اصفهانی ۱۵۷۸ کارت الکترونیکی خرید کالای اساسی به ارزش بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به ایتام و مددجویان تحت حمایت اداره منطقه ۵ کمیته امداد اصفهان اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علی محمدی، رئیس کمیته امداد اداره منطقه پنج اصفهان با اشاره به برنامه های این اداره در مرحله دوم رزمایش ایران همدل از اقبال نیکوکاران و خیران به طرح های اطعام و احسان حسینی خبر داد و گفت: یکی از نیک اندیشان اصفهانی ۱۵۷۸ کارت الکترونیکی خرید کالای اساسی به ارزش بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به ایتام و مددجویان تحت حمایت اداره منطقه ۵ کمیته امداد اصفهان، اهدا کرد.

وی افزود: مددجویان می توانند با اعتبار موجود در این کارت ها از فروشگاه های زنجیره ای کالاهای مورد نیاز خود را تامین کنند.

 محمدی یادآور شد: این  نیکوکار گرانقدر در سال های گذشته در ایام عزای سرور و سالار شهیدان نذورات مختلفی توزیع می کرد و امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا با پیوستن به طرح احسان حسینی، نذورات خود را در قالب کارت خرید کالا به نیازمندان اهدا کرد.

وی خاطرنشان ساخت: مرحله دوم رزمایش ایران همدل از روز عید سعید غدیر خم در این اداره آغاز شده و در این مرحله که تا پایان ماه صفر اجرا می شود، دو طرح اطعام و احسان حسینی توسط کمیته امداد برای جذب و توزیع کمک های مردمی برنامه ریزی شده است.

 محمدی طرح اطعام حسینی را ویژه جمع آوری و توزیع غذای گرم توصیف کرد و گفت: طرح احسان حسینی نیز با هدف تهیه و توزیع سبد کالا برای مددجویان و نیازمندان اجرا می شود.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید