امروز جمعه ,۷ آذر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۷۰۰۵
گزارشگر : ۷۷

توزیع 30 هزار پرس نذر حسینی به مددجویان کمیته امداد منطقه 3 اصفهان

(دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۰۶

بالغ بر 30 هزار پرس غذای گرم به ارزش بیش از 4 میلیارد و 465 میلیون ریال در دهه اول محرم امسال با همت اداره منطقه سه کمیته امداد اصفهان به مددجویان نیازمند اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمد رضایی، رئیس کمیته امداد اداره منطقه سه اصفهان با بیان اینکه اجرای طرح های اطعام و احسان حسینی از عید غدیر خم در این اداره شروع شده و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت، گفت: در این طرح ها که در راستای مرحله دوم رزمایش ایران همدل و به صورت همزمان در سراسر کشور اجرا می شوند، هدف اصلی علاوه بر ترویج فرهنگ خیر، احسان و مواسات، جمع آوری و توزیع غذای گرم و سبد کالاهای اساسی به مددجویان و نیازمندان است.

رضایی اداره منطقه سه کمیته امداد اصفهان را عهده دار حمایت از 3992 خانوار نیازمند  با جمعیتی بیش از 13 هزار نفر، معرفی کرد و گفت: در دهه اول محرم امسال با همکاری خیران، نیکوکاران و حامیان گرانقدر ایتام و فرزندان نیازمند، بالغ بر 30 هزار پرس غذای گرم تهیه و به مددجویان توزیع شد.

وی رعایت نکات تندرستی برای جلوگیری از گسترش ویروس منحوس کرونا را یکی از موارد مهم و مورد توجه در فعالیت های توزیعی این اداره عنوان کرد و گفت: غذای تهیه شده با همراهی و تعاون امدادگران و به منظور جلوگیری از ازدحام و تجمع، درب منازل مددجویان توزیع شد.

رئیس کمیته امداد اداره منطقه سه اصفهان ارزش غذای توزیع شده در دهه اول محرم را بیش از 4 میلیارد و 465 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: علاوه بر این 473 سبد کالا به ارزش یک میلیارد و 182 و 120 کیلوگرم گوشت قرمز به ارزش 125 میلیون ریال نیز در این ایام به مددجویان تحت حمایت اهدا شده است.

وی در پایان با یادآوری اینکه 1138 فرزند یتیم و نیازمند در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین این اداره از کمک های حامیان نیک اندیش بهره مند هستند، گفت: در دهه محرم امسال 479 حامی جدید به جمع این نیکوکاران بلند نظر پیوستند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید