امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۰
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۷۶۹۶۰
گزارشگر : ۴۸۷

تفاهم کمیته امداد و فروشگاه‌ رفاه برای حمایت تحصیلی از 100 هزار دانش‌آموز نیازمند

(چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۵۰

با تفاهم کمیته امداد و فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، 100 هزار نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت از خدمات معیشتی و تحصیلی برخوردار می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و رسول محمدی، مدیرعامل فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای رفاه به امضا رسید.

رئیس کمیته امداد در این مراسم ضمن گرامیداشت عاشورا و تاسوعای حسینی (ع) و هفته دولت گفت: مسئولیت اصلی کمیته امداد توانمندسازی مددجویان است و در این زمینه نیازمند همراهی مردم، خیران و نهادهای مختلف هستیم.

وی با تقدیر از رویکرد فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی افزود: این مجموعه تامین مالی برای کمک به تحصیل 100 هزار نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد را برعهده گرفته است.

بختیاری با بیان اینکه طبق آخرین برآوردها حدود 750 هزار دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد هستند، خاطرنشان کرد: 15 هزار نفر از این دانش‌آموزان دارای استعداد ویژه هستند که فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه ارائه تبلت و تجهیزات آموزش و تحصیل مجازی به آنان را تقبل کرده است.

مدیرعامل فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای رفاه نیز در این مراسم ترویج فرهنگ خیر و احسان را از جمله اهداف تفاهم‌نامه با کمیته امداد دانست و گفت: در قالب این تفاهم‌نامه علاوه بر حمایت تحصیلی از 100 هزار دانش‌آموز نیازمند، ایجاد پنج هزار فرصت شغلی از طریق تاسیس شعبات رفاه مارکت پیش‌بینی شده است.

وی افزود: فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود، معتقد است در شرایط سخت اقتصادی همه دستگاه‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی باید به یاری کمیته امداد بیایند تا از این برهه سخت عبور کنیم.

مهران مدیری، هنرمند برجسته کشورمان نیز در این مراسم با اشاره به نقش حمایتی کمیته امداد در کمک به نیازمندان گفت: کمیته امداد همیشه بانی اقدامات خیر بوده و الگوی همکاری فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با این نهاد باید الگویی برای دیگر مجموعه‌های اقتصادی باشد.

وی بر اهمیت ترویج فرهنگ خیر و احسان تاکید کرد و افزود: حمایت از 100 هزار دانش‌آموز نیازمند توسط فروشگاه رفاه می‌تواند موجبات شکوفایی این عزیزان را فراهم کند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید