امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
دوشنبه / ۳ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۹
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۶۹۱۷
گزارشگر : ۹۲
در قالب طرح «احسان حسینی» صورت گرفت

توزیع 10 هزار پرس غذای گرم و سبدکالا در بین مددجویان اردبیلی

(دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۲۹

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی در قالب طرح «اطعام حسینی و احسان حسینی» از ابتدای ماه محرم تاکنون، 10 هزار پرس غذای گرم و سبدکالا را در بین خانوار تحت حمایت و سایر افراد آسیب‌دیده از ویروس کرونا توزیع کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه نیکوکاران اردبیلی همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران باوفایش در قالب طرح «اطعام حسینی و احسان حسینی» 10 هزار پرس غذای گرم و سبدکالا را در بین خانوار تحت حمایت و سایر افراد نیازمند جامعه توزیع کرده‌اند، گفت: کمک‌های مردمی در ماه محرم سال‌جاری برای تهیه و توزیع غذای گرم و سبدکالا بین اقشار آسیب‌پذیر جامعه بیش از 500 میلیون تومان ارزیابی شده است.
وی با اشاره به اینکه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مردم نیکوکار استان اردبیل خواستاریم نذورات خود را به صورت نقدی یا سبدکالا به دست مددجویان برسانند، بیان کرد: در زمینه طبخ غذای گرم نیز آشپزخانه‌های مناسبی در سطح استان تدارک دیده شده که با رعایت اصول بهداشتی فعالیت می‌کنند.
دشتی با بیان اینکه دفاتر کمیته امداد و 86 مرکزنیکوکاری استان اردبیل آماده دریافت نذورات خیران هستند، افزود: مرحله دوم رزمایش «ایران همدل» از عید سعید غدیر با شعار «از همدیگر گره گشایی کنیم» آغاز به فعالیت کرده است که تاکنون در قالب این طرح، شاهد افزایش کمک‌های مردمی برای دستگیری از فقرا و محرومان جامعه هستیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه همواره خیران در مناسبت‌های مختلف به خصوص ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) به یاری همنوعان نیازمند خود می‌شتابند، گفت: نیکوکاران تا پایان ماه صفر می‌توانند کمک‌های خود را به کمیته امداد و مراکزنیکوکاری برای رفع مشکلات مستضعفان جامعه اهدا کنند.
وی با بیان اینکه خیران اردبیلی با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود می‌توانند در طرح «احسان حسینی و اطعام حسینی» برای تهیه سبدکالا و طبخ غذای گرم مشارکت کنند، افزود: یکی از اهداف مهم در اجرای این طرح ساماندهی توزیع نذورات و ارائه خدمات هدفمند به فقرا و مستمندان است.
دشتی با اعلام اینکه نیکوکاران می‌توانند از طریق سامانه الکترونیکی #045*1*8877* به آسان‌ترین شکل ممکن و با گوشی همراه خود در طرح «احسان حسینی و اطعام حسینی» مشارکت کنند، بیان کرد: شماره کارت 6037991199522214 نیز در اختیار مردم خیر استان اردبیل قرار دارد تا بتوانند به سادگی کمک‌های خود را پرداخت کنند.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید