امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۹ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۶
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۷۶۸۱۶
گزارشگر : ۴۸۷
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد:

بررسی سازوکار تعیین جاماندگان سهام عدالت در کمیسیون اقتصادی مجلس

(چهارشنبه ۲۹ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۴۶

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی طرح ارائه سهام عدالت به جاماندگان در این کمیسیون خبر داد و گفت: مددجویان کمیته امداد که سهام عدالت دریافت نکرده‌اند، از این سهام برخوردار خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید غنی نظری، عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه روز گذشته این کمیسیون، گفت: ادامه رسیدگی به طرح ارائه سهام عدالت به جاماندگان  در دستور کار اعضای کمیسیون اقتصادی قرارگرفته است.
 
وی با بیان اینکه طبق بررسی‌های به عمل آمده بسیاری از افراد مشمول دهک‌های پایین جامعه پیش از این به دلایل مختلف نتوانسته‌اند سهام عدالت را دریافت کنند، افزود: طبق پیش‌بینی‌های به عمل آمده حدود 10 میلیون نفر جامانده از سهام عدالت هستند که بر اساس سازوکار تعیین شده، به این افراد پرداخت خواهد شد.
 
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه برخی از این جاماندگان به دلیل اینکه تحت پوشش هیچ مرکزی قرار ندارند قابل شناسایی نیستند، ادامه داد: در این جلسه مقرر شد، با شناسایی و تایید کمیته امداد امام خمینی (ره) به این اشخاص هم سهام عدالت تعلق بگیرد.
 
نظری با بیان اینکه برخی از روستائیان نیز موفق به دریافت سهام عدالت نشده‌اند، تصریح کرد: در جلسه کمیسیون اقتصادی قرار شد، روستائیانی که موفق به دریافت سهام عدالت نشده‌اند، از طریق کد ملی شناسایی‌ می‌شود تا آنها نیز از این سهام بهرمند شوند.
 
انتهای پیام
 
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید