امروز سه شنبه ,۲۹ مهر ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۲۳ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۰
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۶۶۸۶
گزارشگر : ۸۷
روابط عمومی کمیته امداد استان خبر داد :

قدردانی رئیس کمیته امداد از استاندار زنجان

(پنج شنبه ۲۳ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۴۰

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان در جلسه صبح امروز مدیران کل دستگاههای اجرایی استان از همراهی وهمکاری خوب استانداری زنجان در اجرای رزمایش بزرگ" همدلی برای ایران همدل"که به صورت بی وقفه و جهادی انجام شد تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،هدایت صفری ،مدیر کل کمیته امداد استان زنجان در جلسه امروز پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا  که با حضور مدیر ان کل دستگاههای  اجرایی استان به ریاست دکتر حقیقی استاندار زنجان برگزار شد از همراهی ومساعدت استاندار زنجان در طرحهای اجرایی کمیته امداد به ویژه مرحله نخست رزمایش بزرگ "همدلی برای ایران همدل " که موجب خلق صحنه های زیبایی از نوعدوستی وایثار به وجود آمد تشکر وقدردانی کرد.

وی با بیان اینکه در مرحله نخست رزمایش همدلی در استان زنجان از طریق 18آشپزخانه  113هزار 700پرس غذای گرم و قریب به 32هزار بسته سبد غذایی  بااعتباری بالغ‌بر7میلیارد تومان از طریق مراکز نیکوکاری ،مردم و خیران به نیازمندان مساعدت گردید افزود:مرحله دوم این رزمایش با شعار از "همدیگر گره گشایی کنیم"  از عیدسعید غدیر آغاز وتاپایان ماه صفر ادامه می یابد.

صفری گفت: کمیته امداد استان زنجان  ضمن لبیک به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری( مدظله العالی) همگام با سایر سازمان ها و نهادها با هدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و ارتباط مناسب و موثر با خیران، اقدامات گسترده ای در راستای اجرای این رزمایش و اطعام نیازمندان در ماه محرم وصفر واستفاده از ظرفیت عزاداران حسینی وهیئات مذهبی انجام داده است.

در پایان این جلسه مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با اهدای لوح سپاس رئیس کمیته امداد کشور از حمایت وهمراهی استاندار زنجان با برنامه های کمیته امدادبه ویژه  در ماه مبارک رمضان قدر دانی کرد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید