امروز یکشنبه ,۳۰ شهریور ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۷:۱۳
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۶۵۷۹
گزارشگر : ۹۱

آغاز مرحله دوم رزمایش همدلی برای ایران همدل در استان سیستان و بلوچستان

(یکشنبه ۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۷:۱۳

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: مرحله دوم رزمایش « همدلی برای ایران همدل » با همکاری همه نهادها، خیران، دستگاه‌های اجرایی، بسیج و مراکز نیکوکاری آغاز و بیش از 170 هزار سبد کالا از طریق فروشگاه های زنجیره ای طرف قرارداد بین مددجویان تحت حمایت توزیع می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در مراسم آغاز مرحله دوم رزمایش همدلی برای ایران همدل در استان گفت: پیرو فرمان مقام معظم رهبری دو مرحله رزمایش در سطح استان آغاز که در مرحله اول 30 هزار سبد کالا بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

وی افزود: در قالب طرح اطعام مهدوی، کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان  مقام چهارم کشور را کسب کرد که در این زمینه در طول ماه مبارک رمضان 800 هزار پرس غذا با همکاری امدادگران این نهاد و سایر مجموعه ها مانند خیریه ها، مساجد دستگاه های دیگر و بسیج  طبخ و توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در مرحله دوم این رزمایش که از عید سعید قربان شروع شده 10 میلیارد تومان گوشت قربانی برای اولین بار جمع آوری و از طریق این نهاد به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت اهدا شد.

عبادی یادآور شد: در  مرحله دوم رزمایش همدلی برای ایران همدل توزیع دو هزار سبد کالا مردمی و با کمک خیریه و خیران شامل یک کیسه 10کیلویی برنج، روغن و حبوبات برنامه ریزی شده است.

وی گفت: همچنین 170 هزار سبد کالا از روز عیدسعید غدیر با همکاری فروشگاه های زنجیره ای طرف قرارداد  به تدریج در سطح استان با برنامه ریزی و جدول زمانی که به شهرستان ها اعلام خواهد شد، توزیع می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان افزود: امید است این همدلی و همراهی مردم ادامه پیدا کند تا در شرایط سختی که به دستورمقام معظم رهبری همه باید دست به دست همه دهیم بیش از گذشته به مردم شریف و نیازمندان خدمت کنیم.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید