امروز پنج شنبه ,۳ مهر ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۱۶ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۷
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۶۵۷۴
گزارشگر : ۸۷
در آستانه 17مرداد روز خبرنگار

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان در پیامی خطاب به خبرنگاران و روزنامه‌نگاران، روز خبرنگار را تبریک گفت.

(پنج شنبه ۱۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۳۷

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، متن کامل این پیام به شرح زیر است: «فرا رسیدن ۱۷ مرداد، سالروز شهادت خبرنگار شجاع و ارزشمند کشورمان شهید محمود صارمی که به درستی بعنوان روز خبرنگار نامگذاری گردیده، فرصت مغتنمی است که جایگاه سخاوت و حرمت قلم این قشر پرتلاش و بی ادعا ارج نهاده شود،روز خبرنگار رابه تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی صمیمانه تبریک عرض نموده و یاد و خاطره شهدای عرصه خبر و اطلاع رسانی را گرامی می‌داریم.

«فرا رسیدن ۱۷ مرداد، سالروز شهادت خبرنگار شجاع و ارزشمند کشورمان شهید محمود صارمی که به درستی بعنوان روز خبرنگار نامگذاری  گردیده، فرصت مغتنمی است که جایگاه سخاوت و حرمت قلم این قشر پرتلاش و بی ادعا ارج نهاده شود،روز خبرنگار رابه تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی صمیمانه تبریک عرض نموده و یاد و خاطره شهدای عرصه خبر و اطلاع رسانی را گرامی می‌داریم.

سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و تلاش خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند.

سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع‌رسانی استان زنجان، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع‌رسانی از فعالیت‌ها و خدمات نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) قدردانی نموده و برای همه خبرنگاران متعهد و وپرتلاش  استان، که در این روزهای سخت کرونایی برای اطلاع رسانی مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی نمایند  ،سلامتی، توفیق روزافزون ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای انسان‌ساز دین مبین اسلام را از خداوند متعال خواهانم. »هدایت صفری   مدیر کل کمیته امداد استان زنجان

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید