امروز یکشنبه ,۳۰ شهریور ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۷:۳۷
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۶۵۳۴
گزارشگر : ۹۱
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

تکریم خانواده های سادات مددجوی مورد حمایت در دهه ولایت

(چهارشنبه ۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۷:۳۷

معاون امور فرهنگی کمیت امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت دهه ولادت تا ولایت از خانواده‌های سادات سرکشی شده و تکریم می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علیرضا دهقان، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: "دهه امامت و ولایت"عید سعید قربان تا عید سعید غدیر" فرصتی مناسب برای تبلیغ و ترویج فرهنگ غنی ولایت و توسعه و تعمیق آموزه‌های علوی و سیره امیرالمومنین علی بن ابی طالب(ع)  است.

وی افزود:  پیام‌های آموزنده و سعادت بخش غدیر و سیره عملی آن حضرت در صحنه تولید ثروت و انفاق آن و دستگیری از نیازمندان و محرومین می‌تواند به عنوان الگویی کامل در جهت رشد و تعالی جامعه مورد بهره برداری قرار گیرد.

 معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: همانند سنوات قبل و به جهت گرامیداشت این دهه نسبت به اجرای برنامه‌های ویژه‌ این ایام در بخش‌های فرزندان خانواده‌های مورد حمایت اقدام شده است.

دهقان یادآور شد: تکریم خانواده‌های سادات مددجوی مورد حمایت حضور در منزل مددجویان سادات با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ جوانب کرامت ولی نعتمان با اولویت خانواده های سادات، دارای فرزند دانش آموز پشت کنکوری، دارای فرزند نوجوان سید و سیّده ، سادات آسیب خورده از کرونا و بهبود یافته  ازجمله برنامه های این دهه است.

وی گفت: برگزاری مسابقه ویژه فرزندان مددجویان مورد حمایت، خواندن شعر، دکلمه یا مولودی خوانی در مدح مولی المتقیان و  بیان روایت گونه از واقعه غدیر از دیگر برنامه های گرامیداشت دهه امامت و ولایت است

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید