امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۴
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۶۵۲۶
گزارشگر : ۹۲
معاون مشارکت‌های مردمی استان اردبیل:

نذورات عید قربان اردبیلی‌ها به 2 میلیارد و 500 میلیون تومان رسید

(سه شنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۰۴

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی در عید سعید قربان سال‌جاری، تاکنون دو میلیارد و 500 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به تامین گوشت خانوار تحت حمایت این نهاد کمک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، صفر توحیدی با اشاره به اینکه خیران اردبیلی بیش از دو میلیارد و 500 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به تامین گوشت قربانی برای دستگیری از خانوار تحت حمایت در عید سعید قربان کمک کرده‌اند، گفت: به یاری خیران و نیکوکاران، گوشت قربانی در بین تمامی 41 هزار خانوار تحت حمایت توزیع شده است.
وی با بیان اینکه کمک‌های مردمی در عید سعید قربان سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته 48 درصد افزایش داشته است، افزود: همواره شاهد افزایش چشمگیر حمایت‌های مردم نیکوکار استان اردبیل هستیم که این امر وظیفه امدادگران را در قبال فقرا بیشتر می‌کند.
توحیدی با اشاره به اینکه خیران با مراجعه به 86 مرکز نیکوکاری در سطح استان به تامین گوشت قربانی خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل کمک کرده‌اند، بیان کرد: مراکز نیکوکاری نقش مضاعفی را در رفع مشکلات اقشار آسیب‌پذیر بر عهده دارند که حسن اعتماد عمومی به این مراکز موجب شده است تا خدمات به صورت کیفی‌تر و با سرعت بیشتری در اختیار نیازمندان قرار گیرد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل به اهدای 170 راس دام زنده توسط عشایر استان در عید سعید قربان اشاره کرد و گفت: عشایر نیکوکار در کنار سایر آحاد مردم همواره با کمک‌های خود به رفع مشکلات نیازمندان کمک می‌کنند که تلاش‌های بی‌وقفه آنها جای تشکر و قدردانی دارد.
وی با بیان اینکه در سال‌جاری به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمهیداتی را برای تامین گوشت قربانی خانوار تحت حمایت در نظر گرفتیم، افزود: تمامی مراحل ذبح تا توزیع گوشت قربانی بر اساس پروتکل‌های بهداشتی و موازین دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت صورت گرفته است.
توحیدی با اشاره به اینکه کمک‌های مردمی در همان روز عید سعید قربان در اختیار محرومان و نیازمندان استان اردبیل قرار گرفته است، بیان کرد: موظف هستیم کمک‌های مردمی را بر اساس نیت خیر نیکوکاران، در اسرع وقت به دست مستمندان و خانوار محروم جامعه برسانیم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه نیکوکاران می‌توانند از طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند، گفت: شماره کارت واریزی 6037991199522214 نیز در اختیار مردم خیر استان اردبیل قرار دارد تا بتوانند به سادگی کمک‌های خود را پرداخت کنند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید