امروز یکشنبه ,۳۰ شهریور ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۱۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۶۵۱۱
گزارشگر : ۸۵

دهه ولایت فرصتی برای مواسات و همدلی

(دوشنبه ۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۶:۱۴

رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد با عنوان اینکه دهه ولایت فرصتی برای اجرای رزمایش مواسات و همدلی است، گفت: برنامه ریزی شده است تا با مشارکت خیران، مراکز نیکوکاری و عموم مردم از دهه ولایت مددجویان تحت حمایت و نیازمندان از سبد کالا و غذای گرم بهره مند شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسن نظریافته با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری اظهار کرد: در نظر است همزمان با دهه ولایت و با همراهی مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه و نیکوکاران ، 1800 سبد غذایی و 80 هزار پرس غذای گرم بین مددجویان و نیازمندان صورت گیرد.
وی اعلام کرد: همچنین طی مراسمی پنج واحد مسکونی که با مشارکت کمیته امداد، خیران و مددجو خریداری شده است، به سرپرستان خانوار واگذار می شود.
رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد به مشارکت خیران در روز عید قربان اشاره کرد و ادامه داد:  با مشارکت نیکوکاران 6 رأس دام سنگین و 100 رأس گوسفند مطابق با پروتکلهای بهداشتی قربانی و 1500 خانوار مددجو از آن بهره مند شدند.
نظریافته با عنوان اینکه در حال حاضردر محدوده این اداره ۳۰ مرکز نیکوکاری با محوریت مساجد و با مجوز رسمی و نظارت مستقیم فعال هستند اظهار کرد: مراکزنیکوکاری با تلاش شبانه روزی و فعالیتهای جهادی در موج اول شیوع بیماری کرونا حماسه آفریدند و در این مرحله هم نیز به خوبی و با جدیت بیشتری وارد میدان شده اند.
شایسته ذکر است: کمیته امداد اداره یک مشهد در بلوار قرنی – قرنی ۲۸ واقع شده است و  اکنون این اداره به ۱۰ هزار خانوار مددجوی ساکن در طرق، سیدی، آب و برق و قاسم آباد مشهد خدمات ارائه می دهد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید