امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۸
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۶۵۰۵
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته‌ امداد استان اردبیل خبر داد:

اهدای 170 راس دام سبک به نیازمندان توسط عشایر استان اردبیل

(دوشنبه ۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۴۸

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: عشایر نیکوکار استان اردبیل 170 راس دام سبک را به مناسبت دهه «عید سعید قربان» به خانوار تحت حمایت کمیته امداد اهدا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی در جلسه شورای مدیران با اشاره به اینکه عشایر خیر استان اردبیل در «عید سعید قربان» 170 راس دام سبک به خانوار تحت حمایت این نهاد اهدا کرده‌اند، گفت: عشایر نیکوکار با مراجعه به دفاتر و مراکزنیکوکاری در سطح استان اردبیل، گوشت‌های قربانی خود را برای توزیع در بین مددجویان تحت حمایت و سایر اقشار آسیب‌پذیر اهدا کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه عشایر خیر همواره برای دستگیری از نیازمندان با کمیته امداد همکاری گسترده دارند، بیان کرد: به همت عشایر غیور استان اردبیل گام‌های بسیار مؤثری برای رفع نیازهای ضروری محرومان و مستضعفان جامعه برداشته شده است.
دشتی ضمن قدردانی از کمک‌های مردم خیر و عشایر نیکوکار استان اردبیل، اعلام کرد: عشایر استان اردبیل در نیکوکاری زبانزد هستند که بهره‌گیری از ظرفیت آنها می‌تواند بخش قابل توجهی از نیازهای مددجویان را تامین کند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه آشنایی بیش از حد عشایر نیکوکار با فرامین دینی و قرآنی موجب شده است همواره در کارهای خیر پیشقدم باشند، گفت: دستگیری از نیازمندان و رفع مشکلات محرومان یکی از بزرگترین لذت‌های معنوی در دنیا است که عشایر غیور استان اردبیل علاوه بر این مهم، در امر ترویج فرهنگ انفاق و احسان نیز فعالیت‌های بیشماری را به انجام رسانیده‌اند.
وی با اشاره به اینکه نیکوکاران می‌توانند از طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند، بیان کرد: شماره کارت واریزی 6037991199522214 نیز در اختیار مردم خیر استان اردبیل قرار دارد تا بتوانند به سادگی کمک‌های خود را پرداخت کنند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید