امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۵
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۶۴۸۹
گزارشگر : ۸۷
همزمان با دهه امامت و ولایت

از سادات همکار در کمیته امداد زنجان تجلیل شد.

(دوشنبه ۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۴۵

به مناسبت گرامی داشت عید سعید غدیرخم از همکاران سادات کمیته امداد استان زنجان طی مراسمی با حضور مدیرکل کمیته امداد استان تجلیل شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در این مراسم با تبریک  فرارسیدن عیدسعید غدیر خم ،عید امامت و  ولایت گفت:عید سعید غدیرخم یک تفکر و جریان  است که محدود به یک سرزمین نیست وتا قیام قیامت  ادامه خط نبوت است .

وی با اشاره به اینکه اگر غدیر نبود رسالت پیامبر   ناتمام می‌ماند گفت:روز غدیر روز اکمال دین وروز مأیوس شدن  دشمنان  ونشانِ  وفای به عهد و ولایت مداری است.

وی محرومیت‌زدایی ، مکارم اخلاق، صداقت و راست‌گویی، خدمت به ایتام و نیازمندان و امانت‌داری را مهم‌ترین واصلی‌ترین پیام غدیر دانست و گفت: امیدواریم روزبه‌روز بر اهمیت و ارزش عید غدیر افزوده شود و همه ما به تاسی از مولای متقیان علی (ع) رهرو واقعی  این امام بزرگوار باشیم.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه امروز دشمنان اسلام تلاش می کنند تا عید غدیر را کم‌رنگ جلوه دهند، گفت: توجه به این روز وزنده نگه‌داشتن آن، جزو وظایف ما است.

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری در عید قربان نیز اشاره کردوافزود:معظم له فرمودند :"اگر تحریف را شکست دهیم تحریم‌ها نیز شکست خواهند خورد"  و علاج تحریم‌ها  تکیه برتوان ملی  و احیاء ظرفیت‌های فراوان  در کشور است  و دشمن درصدد گرفتن توانائی‌های ملت ایران است و عرصه کنونی میدان جنگ اراده ا است .

مدیرکل کمیته امداد به مرحله دوم رزمایش  و کمک مؤمنانه نیز اشاره کردوگفت:به فرمایش رهبر معظم انقلاب کمک مؤمنانه به مردم انقلابی گری ولقعی است .انقلابی گری با عمل معنا پیدا می‌کند نه با شعار، بایستی در حوزه مواسات و همدلی  و کمک مؤمنانه همت‌ها را بالابرده  و پاسخگوی نیازهای جامعه هدف باشیم .

وی در پایان توانمندسازی مددجویان را یکی از مهم‌ترین اقدامات کمیته امداد درزمینهٔ اعتلای وضعیت زندگی و معیشتی آنان برشمرد و اظهار داشت: حرکت کردن در مسیر کار و تلاش منجر به توسعه واقعی و پایدار مبتنی بر مشارکت فرد در جامعه خواهد شد.

در پایان این مراسم از همکاران سادات شاغل در کمیته امداد استان و همچنین اسامی کارکنان با نامهای ابراهیم و غدیر برندگان مسابقات فرهنگی وکتابخوانی  با اهداء هدایا توسط مدیرکل استان تجلیل شد.انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید