امروز یکشنبه ,۳۰ شهریور ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۷
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۶۴۸۸
گزارشگر : ۱۰۵

ارائه خدمات اینترنتی به مددجویان کمیته امداد مازندران

(دوشنبه ۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۱۷

رئیس روابط عمومی کمیته امداد مازندران گفت: با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا در استان، به منظور کاهش خطر ابتلای افراد تحت حمایت به این بیماری ، مددجویان می توانند درخواست های خود را از طریق درگاه اینترنتی ثبت و پیگیری کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مسعود قنبری، رئیس روابط عمومی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: مددجویان مازندرانی می‌توانند ۳۶ مورد خدمات را از طریق درگاه اینترنتی ثبت و پیگیری کنند.

وی افزود: مددجویان قادر به انتخاب و ثبت خدماتی از ۳۶ خدمت خواهند بود که شرایط استفاده از آن خدمات توسط سیستم و به صورت هوشمند احراز شده باشد و در این روش مددجویان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی در روستاها و شهرها و بدون مراجعه به دفاتر کمیته امداد و درج کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه شده و نسبت به ثبت و ارسال درخواست خود اقدام کنند.

رئیس روابط عمومی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: افزایش سرعت در خدمت رسانی ، کاهش فرایند رسیدگی و حمایت از نیازمندان و کاهش مراجعات حضوری از جمله مزیت‌های این طرح اینترنتی است.

وی بیان داشت:پس از ثبت درخواست توسط مددجو ،حداکثر بعد از یک ساعت درخواست‌های ثبت شده به صورت هوشمند به کارتابل مددکار خانواده در سیستم جامع خدمات حمایتی این نهادمنتقل می‌شود.

 قنبری خاطر نشان کرد:76هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید