امروز پنج شنبه ,۳ مهر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۲
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۶۴۷۶
گزارشگر : ۹۴

تقدیر کمیته امداد از زحمات فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد

(یکشنبه ۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۲۲

با اهداء لوح سپاسی به امضای رئیس کمیته امداد کشور از زحمات فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در طرح اطعام مهدوی تقدیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیر کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از زحمات فرمانده سپاه فتح استان و کارکنان سپاه در خصوص لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش مواسات و همدلی و همکاری با کمیته امداد استان گفت: در پی شیوع ویروس منحوس در کشور و تأکید مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در بسیج همه امکانات و استفاده از ظرفیت گروه‌های مختلف مردمی کمیته امداد از خیران، نیکوکاران و گروه‌های جهادی و دستگاه‌های اجرایی جهت مشارکت در اطعام مهدوی دعوت کرد.
وی تصریح کرد: در همین خصوص در طرح اطعام مهدوی در استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۸ آشپزخانه مهدوی ایجاد شد و در طول ماه مبارک رمضان درمجموع ۱۵۰ هزار  پرس غذای گرم بااعتبار یک میلیارد و ۹۹۲ میلیون تومان، بین خانواده‌های مددجویان و نیازمندان آسیب‌دیده از ویروس کرونا توزیع شد.
مبشری بیان کرد: در سفر رئیس کمیته امداد کشور به استان کهگیلویه و بویراحمد به عملکرد پررنگ کمیته امداد استان در پویش مهدوی در ماه مبارک رمضان اشاره و عملکرد این نهاد و خیران و نیکوکاران و همه‌کسانی که در این طرح با کمیته امداد همراه بودند موردتقدیر قرار گرفتند.
وی خاطرنشان کرد: در همین زمینه مجموعه سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد همکاری و مشارکت پررنگ در حوزه ارائه خدمات معیشتی، درمانی و مبارزه با اپیدمی کرونا و نهایت همکاری مؤثر را با کمیته امداد استان داشتند.
مبشری با اشاره به اینکه خدمات محرومیت‌زدایی سپاه نه‌تنها در طرح اطعام مهدوی، بلکه در همه عرصه‌ها به‌خصوص در زمینه مشارکت در ساخت مسکن برای محورمان قابل‌تقدیر است، تأکید کرد: به‌منظور قدردانی از مجموعه سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در زمینه مشارکت با کمیته امداد در طرح اطعام مهدوی لوح تقدیری با امضای رئیس کمیته امداد به سرهنگ حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان تقدیم شد.
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید