امروز چهارشنبه ,۲ مهر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۲
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۶۴۵۸
گزارشگر : ۸۵

تقدیر کمیته امداد خراسان رضوی از خانواده نیکوکار سرخسی

(یکشنبه ۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۵۲

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی از خانواده نیکوکارسرخسی که دیه ۳۰۰ میلیون تومانی فرزندش را به این نهاد اهدا کرده بود، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، حبیب الله آسوده در دیدار با این خانواده نیکوکار،گفت: امیدواریم در جامعه شاهد ترویج و اشاعه این اقدام خیرخواهانه باشیم.

وی از خداوند برای فرزند مرحوم این خانواده نیکوکار طلب آمرزش کرد و ادامه داد: پروژه 52 واحدی سرخس به دلیل کمبود اعتبارات به تعویق افتاده بود که این اقدام خیرخواهانه زمینه خانه دار شدن مددجویان را فراهم کرد.
همچنین در این دیدار رئیس کمیته امداد سرخس نیز گفت: خانواده عرب قدیمی، دیه ۳۰۰ میلیونی تنها فرزند پسر خود را به منظور صرف در امور مددجویان  به کمیته امداد اهدا کرد.
علیرضا دادمحمدی افزود‌:این خانواده علاوه بر وجه نقد، زمینی را با مساحت ۵۰۰ مترمربع جهت انجام پروژه های عمرانی نیز  اهدا کرد.
وی با بیان اینکه پروژه 52 واحدی شهرستان که غالبا برای خانوارهای یتیم، زنان سرپرست خانوار و از کارافتاده اجرا شده است، اظهار کرد: مبلغ  اهدایی این خانواده موجب تسریع در تکمیل پروژه شد که این  واحدها تا پایان شهریورماه امسال تحویل خانوارها می شود.

شایسته ذکر است: در این دیدار پیام تشکر این ۵۲ خانوار بهره مند شده از این اقدام خیرخواهانه به این خانواده نیکوکار ابلاغ شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید