امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
شنبه / ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۹
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۶۴۵۰
گزارشگر : ۹۴
در چهارماهه نخست سال جاری؛

کهگیلویه و بویراحمدی‌ها 26 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند

(شنبه ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۳۹

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان کمک‌های مردمی به نیازمندان و ایتام تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در چهارماهه نخست سال جاری 26 میلیارد و 244میلیون تومان بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه این نهاد به‌منظور توسعه مشارکت‌های مردمی و جلب اعتماد عمومی طرح‌های مختلفی را در دستور کار دارد، گفت: طرح‌هایی ازجمله زکات و نذورات مردمی، صندوق‌های صدقات، جشن‌های نیکوکاری و عاطفه‌ها، اکرام ایتام، اطعام نیازمندان، مفتاح الجنه و سایر برنامه‌ها ازجمله برنامه‌های مشارکتی این نهاد برای کمک به نیازمندان است. 
وی با اشاره به اینکه جلب اعتماد مردمی، مؤثرترین راهکار در افزایش مشارکت‌های آنان است، افزود: مردم خیر و نیکوکار استان 26 میلیارد و 244 میلیون تومان در چهارماهه نخست سال جاری به نیازمندان تحت حمایت این نهاد در قالب طرح‌ها و برنامه‌های مختلف کمک کرده‌اند.
مبشری بابیان اینکه از مجموع کمک‌های مردمی جمع‌آوری‌شده در سال جاری در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، 9 میلیارد و 654 میلیون تومان آن از محل زکات است، اظهار کرد: سه میلیارد و 231میلیون تومان از طریق طرح‌های اکرام ایتام و محسنین، چهار میلیارد و 215 میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری و مابقی کمک‌های مردمی نیز از سایر طرح‌ها و برنامه‌ها جمع‌آوری‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده از مردم خیر و نیکوکار، برای رفع نیازهای مددجویان شامل جهیزیه نوعروسان، هزینه‌های فرهنگی، درمانی، عمرانی و سایر خدمات جامعه هدف کمیته امداد هزینه می‌شود.
مبشری بابیان اینکه مهم‌ترین هدف مشارکت‌های مردمی این نهاد بهره‌مندی از ظرفیت خیران و نیکوکاران در امر کمک به نیازمندان است،  افزود: مردم نوع‌دوست و خیران نیکوکار می‌توانند جهت کمک به مددجویان کمیته امداد به دفاتر این نهاد در سراسر استان مراجعه و یا از طریق سامانه  #074* 8877* به‌عنوان یکی از روش‌های نوین در پرداخت کمک‌های مردمی برای تمامی مشترکان اپراتور همراه اول و ایرانسل، اقدام کنند.
انتهای پیامامتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید