امروز چهارشنبه ,۵ آذر ۱۳۹۹
شنبه / ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۶
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۶۴۳۹
گزارشگر : ۸۰
رئیس کمیته امداد ضیاءآباد اعلام کرد؛

جمع آوری 200 میلیون تومان زکات در چهار ماهه اول سال جاری

(شنبه ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۱۶

رئیس کمیته امداد ضیاء آباد گفت: طی چهار ماهه نخست سال جاری کشاورزان بخش ضیاءآباد 200 میلیون تومان زکات پرداخت کرده اند که اغلب این زکات برای نیازمندان هزینه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ ابراهیم احسانی فرد بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل برداشت محصولات مختلف زراعی مشمول زکات، عاملان زکات نیز برای تشویق و اطلاع رسانی انجام این فریضه الهی فعال شده اند.

وی ادامه داد: ترویج فرهنگ زکات برای آگاهی بخشی به کشاورزان و باغداران است تا زکات واجب و مستحبی خود را اداء کنند تا با اختصاص زکات خود برای محرومان، بستر ارتقای خدمت رسانی به محرومان فراهم شود.

رئیس کمیته امداد ضیاء آباد اضافه کرد: طی چهار ماهه نخست سال جاری کشاورزان بخش ضیاءآباد 200 میلیون تومان زکات پرداخت کرده اند که اغلب این زکات برای نیازمندان هزینه شده است.

وی افزود: خداوند سبحان را شاکریم که در عرصه خیر و احسان از همراهی مردم نیکوکار برای خدمت رسانی به نیازمندان بهره مندیم البته همه تلاش ها و هدف کمیته امداد امام (ره) توسعه و ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری است.

احسانی فرد اعلام کرد: در این زمینه از ظرفیت های مختلف برای خدمت به محرومان استفاده می کنیم و موضوع زکات یکی از ظرفیت های مهم و جدی برای رفع مشکلات و نیازهای محرومان است.

وی خاطرنشان کرد: در تعامل با کشاورزان و اطلاع رسانی به آنها زکات را در نقاط مختلف بخش ضیاء آباد جمع آوری می شود به عنوان نمونه در آستانه عید سعید قربان یکی از کشاورزان با حضور در کمیته امداد و محاسبه هزینه های زراعت خود 15 میلیون تومان زکات واجب بابت برداشت گندم امسال پرداخت کرد.

رئیس کمیته امداد ضیاء آباد عنوان کرد: به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر نیز یکی از نیکوکاران 10 میلیون تومان کمک برای جهیزیه دو تن از نوعروسان نیازمند پرداخت کرد.

وی یادآورشد: با توجه به اقدامات انجام شده به منظور ایجاد تسهیل در پرداخت های نیکوکارانه ی مردم خیر بخش ضیاءآباد، کدی تحت عنوان کد مهربانی تعریف شده است که هر یک از مردم نیکوکار می توانند از هر نقطه ای از کشور و بدون داشتن اینترنت، کمک های خود در قالب صدقه یا هر نیت دیگری به نیازمندان ضیاء آباد با شماره گیری کد # 02816*8877* پرداخت نمایند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید