امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۹ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۶۴۲۳
گزارشگر : ۸۵
در روز عید قربان انجام می شود؛

اجرای طرح قربانی توسط کمیته امداد خراسان رضوی

(پنج شنبه ۹ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۴۴

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: همزمان با عید قربان طرح نذر قربانی توسط این نهاد در سطح استان به نیت سلامتی مردم و مدافعان سلامت اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، حبیب الله آسوده ضمن گرامیداشت دهه ولایت، با هماهنگی صورت گرفته با کشتارگاه های سطح استان اشاره داشت و اعلام کرد: بر این اساس مقرر شد تا به نیابت از بیماران کرونایی و سلامتی مدافعان سلامت و مردم کشورمان، قربانی هایی در کشتارگاه های سطح استان مطابق با موازین بهداشتی صورت گیرد و نذورات حاصل از آن بین نیازمندان توزیع شود.
وی ادامه داد: همچنین در دهه ولایت، اهدای 110 سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت و واگذاری 110 باب واحد مسکن با تمرکز بر خانواده ایتام نیز در سطح استان  انجام می شود.
آسوده به جلسه مشترک با معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی اشاره داشت و افزود: طی هماهنگی های صورت گرفته با استانداری خراسان رضوی، قرار شد تا 2 روز از حقوق مدیران و یک روز از حقوق کارکنان تمام دستگاه های اداری مختلف استان به نفع نیازمندان در قالب این رزمایش اختصاص یابد تا کارکنان نیز در این امر مهم سهیم باشند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی به اجرای گام دوم رزمایش مواسات و همدلی در استان با توزیع 200 هزار بسته معیشتی و پخت یک میلیون و 100 هزار پرس غذای گرم اشاره کرد و افزود: در این مرحله از رزمایش ۱۷۰ هزار بسته با تمرکز بر خانواده های مددجوی تحت حمایت و ۳۰ هزار بسته ویژه خانواده های نیازمند غیر مددجو تا پایان شهریور ماه امسال توزیع می شود.
وی یادآور شد: امکان پرداخت نذورات از طریق سایت کمیته امداد (بخش کمک‌های نقدی-نذر قربانی) به آدرس emdad.ir  فراهم است. همچنین نیکوکاران علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و کشتارگاه ها برای اهدای کمک در این بخش، می توانند با شماره گیری کد #  ۰۵۱ * ۸۸۷۷ * و یا واریز وجوه نقدی به شماره کارت ۱۱۱۱ – ۹۹۵۱ – ۹۹۱۸ – ۶۰۳۷  و یا شماره حساب 0105224406000 با شناسه واریز 29624 اقدام کنند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید