امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۹ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۷
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۶۴۲۰
گزارشگر : ۱۰۱

نیکوکار سنندجی 160 رأس دام سنگین را برای نیازمندان قربانی می‌کند

(پنج شنبه ۹ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۵۷

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان از اهدای 160 رأس دام سنگین توسط نیکوکار سنندجی برای قربانی وتوزیع در بین مددجویان شهر سنندج خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد رسول شیخی زاده با بیان اینکه توسط یکی از خیران سنندجی که خارج از کشور زندگی می‌کند  160  رأس دام سنگین قربانی و در بین نیازمندان توزیع می‌شود، عنوان کرد: ارزش ریالی این تعداد دام حدود دو میلیارد و 500 میلیون تومان است.

وی افزود: یکصد رأس از این تعداد دام در سطح روستاهای سنندج و 60 رأس نیز در شهر سنندج ذبح و در بین مددجویان کمیته امداد توزیع می‌شود.

شیخی زاده گفت: ذبح، بسته بندی و توزیع این گوشت قربانی با هماهنگی دامپزشکی و از طریق کشتارگاه انجام می‌شود.

وی ادامه داد:  این گوشت قربانی به تعداد پنج هزار بسته در بین مددجویان شهری، توسط کارکنان این نهاد درب منازل آنان تحویل و در روستاها نیز با همکاری شورا ، دهیار و معتمدین توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان از اعلام آمادگی این نهاد برای دریافت و جمع آوری قربانی و نذورات خیران و توزیع آن در بین نیازمندان خبر داد.

وی افزود: همچنین خیرانی که تمایل به مشارکت برای کمک به نیازمندان در ایام عید سعید قربان را دارند می‌توانند با واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۶۷۷۴۳ و یا شماره‌گیری کد #۰۸۷*۸۸۷۷* از طریق گوشی تلفن همراه کمک‌های خود را اهدا کنند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید