امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۸ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۲
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۶۴۱۸
گزارشگر : ۷۶
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی:

عرضه دام زنده از محل طرح های اشتغال مددجویی تحت نظارت کارشناسان دامپزشکی

(چهارشنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۱۲

یونس فاتح به تشریح طرح عرضه دام زده از محل طرح های دامپروری مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی در روز عید قربان خبر داد.

به گزارش سایت خبری امداد، یونس فاتح با اشاره به عرضه دام زنده در روز عید قربان اظهار داشت: این طرح با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا و زیر نظر کارشناسان دامپزشکی صورت می پذیرد.

وی افزود: عرضه دام زنده از محل طرح های اشتغال مددجویی در حوزه دامپروری صورت می گیرد و بازاریابی برای تولیدات این عزیزان است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: این عرضه در روز عید قربان از ساعت 8 صبح تا ساعت 13 در محل انبار پشتیبانی کمیته امداد استان واقع در ابتدای کنارگذر میدان بسیج کوی صنعتی اول خواهد بود.

وی افزود: طرح های ذبح نیابتی، پویش هر کارمند یک سهم و ایجاد اکیپ سیار ذبح در محل جهت جمع آوری نذورات مردمی در عید قربان پیش بینی شده است.

فاتح ضمن توصیه به استفاده از روش‌های الکترونیکی برای پرداخت‌ نذورات نقدی در عید قربان افزود: کد دستوری #۰۴۱*۸۸۷۷* و شماره کارت  ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۱۵۱۲۷ برای این منظور اختصاص یافته است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: در عید قربان، نیازمندان چشم انتظار مهربانی شما هستند و مردم نیک اندیش استان می‌توانند با هر مبلغ و هر میزان کمک در این امر خیر سهیم شوند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید